1

SKO Blog Miesiąca
- laureaci etapu grudniowego
30
Blog SKO

SP 45 Poznań

SP 45 Poznań

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 45 im. ORP "Poznań" w Poznaniu. SKO w naszej szkole działa od 1972r. Od wielu lat bierzemy udział w kolejnych edycjach konkursu PKO pod hasłem "Dziś oszczędzam w SKO, jutro w PKO". Chcemy podzielić się z Wami naszymi działaniami w ramach SKO. Zachęcamy do odwiedzania i komentowania naszego bloga. Pozdrawiamy.

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie!

W dniu 23 października 2012 roku odbyło się podsumowanie projektu profilaktyczno-edukacyjnego „Zdrowe Miasto Poznań”. Spotkały się drużyny z ośmiu szkół, które realizowały ten projekt. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy VIa. Chłopcy wzięli udział w rozgrywkach piłki ręcznej. Jednak najwięk ...

2

"Dzień Papieski"

W tym dniu uczniowie naszej szkoły wykonali plakaty dotyczące życia oraz działalności Jana Pawła II. W holu szkoły uczniowie sprzedawali "kremówki". Dochód uzyskany ze sprzedaży ciastek zostanie przeznaczony na cele charytatywne.

0

Uroczysty apel SKO

Na apelu SKO uczniowie zostali zachęceni do udziału w obecnej edycji konkursu "Dziś oszczędzam w SKO, jutro w PKO". Członkowie SKO, którzy brali udział w poprzedniej edycji konkursu otrzymali nagrody. Gratulujemy!

1

Nowi członkowie SKO

W poczet członków SKO włączeni zostali uczniowie klasy "0" oraz uczniowie klasy pierwszej. Zachęcamy do gromadzenia swoich oszczędności na koncie SKO.

1

Co słychać w SKO?

Zachęcamy do czytania informacji zamieszczonych w gablocie SKO. Możecie zapoznać się ze szczegółami dotyczącymi założenia internetowego konta SKO.

7
1