1

Nowość: Rozwiąż Test Wiedzy Ekonomicznej!
Test To ogólnopolska rywalizacja na wiedzę z zakresu szeroko pojętych finansów, ekologii i cyberbezpieczeństwa 😊
66
Blog SKO

SP 45 Poznań

SP 45 Poznań

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 45 im. ORP "Poznań" w Poznaniu. SKO w naszej szkole działa od 1972r. Od wielu lat bierzemy udział w kolejnych edycjach konkursu PKO pod hasłem "Dziś oszczędzam w SKO, jutro w PKO". Chcemy podzielić się z Wami naszymi działaniami w ramach SKO. Zachęcamy do odwiedzania i komentowania naszego bloga. Pozdrawiamy.

Bezpieczne ferie zimowe

Dużo odpoczynku, dobrej zabawy i przede wszystkim bezpiecznych ferii zimowych.

3

Życzenia Świąteczne

Cudownych, białych, miłych, radosnych, pogodnych, spokojnych, zdrowych Świąt upływających we wspaniałej atmosferze.

0

Zbiórka darów dla szpitala

Pomoc dla oddziału intensywnej terapii przy ul. Długa ½ Poznań! Pewnie niektórzy z Was są teraz w domach i zabrali się za świąteczne porządki w szafkach. Jeśli robicie przegląd kosmetyków i chcecie się czegoś pozbyć to zespół leczący i pielęgnujący pacjentów na intensywnej terapii chętnie przyjmie ...

0

Dary dla schroniska

Zimą każdy chce, aby mu było ciepło. W tym okresie nie zapominamy o milusińskich ze schroniska dla zwierząt. Oprócz ciepłych koców i ręczników zbieramy również karmę dla zwierząt, obroże, zabawki, smycze.

0

Opatrunek na ratunek

Akcja "Opatrunek na ratunek" przedłużona do 5 marca 2021 roku. Zbieramy: bandaże, plastry, gazy, watę, środki do dezynfekcji wyłącznie w proszku, rękawiczki gumowe. Wszystkie dary można przynosić do szkoły. Po zbiórce środki zostaną przekazane Fundacji Redemptoris Missio.

0

Konkurs plastyczny SKO rozstrzygnięty!

Wszystkim serdecznie dziękuję za nadesłane krzyżówki. Wszystkie były bardzo ciekawe, technika różna i bardzo różnorodne hasła. Oto wyniki: W kategorii młodszej: klasy 1-3 1 miejsce – Stanisław K. z klasy 1b 2 miejsce - Tymon P. z klasy 2b 3 miejsce – Szymon S. z klasy 3b W kategorii starszej: ...

0

Święto Edukacji Narodowej

Z okazji Święta Edukacji Narodowej życzymy wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO. Z całego serca dziękujemy!

0

Sprzątanie Świata

Tegoroczna Akcja niewątpliwie różniła się od poprzednich edycji z powodu pandemii COVID-19, ale nie zapominajmy, że Ziemia to nasz wspólny dom i wszyscy musimy o niego zadbać. W tym roku szkolnym w ramach akcji nasi uczniowie uczyli się jak poprawnie segregować odpady i dlaczego należy to robić.

0

Wielka zbiórka książek

Po raz kolejny przystąpiliśmy do akcji „Zaczytani.org” organizowanej przez Fundację Zaczytani.org. Wielka Zbiórka Książek organizowana jest w 7 miastach: Łodzi, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Trójmieście, Warszawie i Wrocławiu. Zbieramy książki dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Zebrane książki ...

0
1