1

Prezent nie tylko na Mikołajki
Lista 10 upominków, które możesz zrobić samodzielnie.
10
Blog SKO

SP 45 Poznań

SP 45 Poznań

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 45 im. ORP "Poznań" w Poznaniu. SKO w naszej szkole działa od 1972r. Od wielu lat bierzemy udział w kolejnych edycjach konkursu PKO pod hasłem "Dziś oszczędzam w SKO, jutro w PKO". Chcemy podzielić się z Wami naszymi działaniami w ramach SKO. Zachęcamy do odwiedzania i komentowania naszego bloga. Pozdrawiamy.

Bezpieczne ferie zimowe

Dużo odpoczynku, dobrej zabawy i przede wszystkim bezpiecznych ferii zimowych.

3

Życzenia Świąteczne

Cudownych, białych, miłych, radosnych, pogodnych, spokojnych, zdrowych Świąt upływających we wspaniałej atmosferze.

0

Zbiórka darów dla szpitala

Pomoc dla oddziału intensywnej terapii przy ul. Długa ½ Poznań! Pewnie niektórzy z Was są teraz w domach i zabrali się za świąteczne porządki w szafkach. Jeśli robicie przegląd kosmetyków i chcecie się czegoś pozbyć to zespół leczący i pielęgnujący pacjentów na intensywnej terapii chętnie przyjmie ...

0

Dary dla schroniska

Zimą każdy chce, aby mu było ciepło. W tym okresie nie zapominamy o milusińskich ze schroniska dla zwierząt. Oprócz ciepłych koców i ręczników zbieramy również karmę dla zwierząt, obroże, zabawki, smycze.

0

Opatrunek na ratunek

Akcja "Opatrunek na ratunek" przedłużona do 5 marca 2021 roku. Zbieramy: bandaże, plastry, gazy, watę, środki do dezynfekcji wyłącznie w proszku, rękawiczki gumowe. Wszystkie dary można przynosić do szkoły. Po zbiórce środki zostaną przekazane Fundacji Redemptoris Missio.

0

Konkurs plastyczny SKO rozstrzygnięty!

Wszystkim serdecznie dziękuję za nadesłane krzyżówki. Wszystkie były bardzo ciekawe, technika różna i bardzo różnorodne hasła. Oto wyniki: W kategorii młodszej: klasy 1-3 1 miejsce – Stanisław K. z klasy 1b 2 miejsce - Tymon P. z klasy 2b 3 miejsce – Szymon S. z klasy 3b W kategorii starszej: ...

0

Święto Edukacji Narodowej

Z okazji Święta Edukacji Narodowej życzymy wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO. Z całego serca dziękujemy!

0

Sprzątanie Świata

Tegoroczna Akcja niewątpliwie różniła się od poprzednich edycji z powodu pandemii COVID-19, ale nie zapominajmy, że Ziemia to nasz wspólny dom i wszyscy musimy o niego zadbać. W tym roku szkolnym w ramach akcji nasi uczniowie uczyli się jak poprawnie segregować odpady i dlaczego należy to robić.

0

Wielka zbiórka książek

Po raz kolejny przystąpiliśmy do akcji „Zaczytani.org” organizowanej przez Fundację Zaczytani.org. Wielka Zbiórka Książek organizowana jest w 7 miastach: Łodzi, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Trójmieście, Warszawie i Wrocławiu. Zbieramy książki dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Zebrane książki ...

0
1