1 2 3 4 19 następna

Dbasz o swoje finanse podczas wakacji?
Zapraszam do udziału w sondzie.
Blog SKO

SP 45 Poznań

SP 45 Poznań

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 45 im. ORP "Poznań" w Poznaniu. SKO w naszej szkole działa od 1972r. Od wielu lat bierzemy udział w kolejnych edycjach konkursu PKO pod hasłem "Dziś oszczędzam w SKO, jutro w PKO". Chcemy podzielić się z Wami naszymi działaniami w ramach SKO. Zachęcamy do odwiedzania i komentowania naszego bloga. Pozdrawiamy.

Czas zasłużonego wypoczynku

Zaczęły się wyczekiwane wakacje. Wszystkim blogowiczom życzę pięknej pogody, bezpiecznego i udanego wypoczynku.

0

Nagrody SKO na zakończenie roku szkolnego

Drugi semestr zakończono wręczeniem drobnych upominków uczniom, którzy w miesiącach luty – czerwiec zgromadzili najwyższą kwotę na swoich kontach.

1

Dzień Dziecka

Dzień Dziecka to jeden z najbardziej radosnych dni w SP 45. Nie inaczej było i w tym roku! Pomimo deszczu za oknem zabawa kwitła w budynku szkoły.

1

GORĄCZKA ZŁOTA

Nasza szkoła bierze udział w akcji "Gorączka Złota". Celem akcji jest zbiórka pieniędzy na letni wypoczynek dzieci i młodzieży z najuboższych rodzin. Zachęcamy wszystkich do pomocy potrzebującym.

1

Obchody Dni Patrona

10 maja świętowaliśmy w naszej szkole Dni Patrona z okazji 25 rocznicy pierwszego podniesienia bandery na ORP „Poznań”. Uczniowie wyruszyli w niezwykły rejs tym razem prowadzeni muzyką i smakami krajów nadbałtyckich.

1

"Pieniądze przyszłości"

W RAMACH SKO ODBYŁ SIĘ KONKURS PLASTYCZNY „PIENIĄDZE PRZYSZŁOŚCI” Wyróżnienia otrzymali uczniowie: Kalińska Irena z kl. IIB, Kramarczyk Mateusz z kl. IIB, Wnuk Wiktoria z kl. IIB, Kosmala Zuzanna z kl. IIIA, Lulczyńska Emilia z kl. IIIB. Gratulujemy!!!

1

Zbiórka książek

Nasza szkoła bierze udział w akcji "Zaczytani", której celem jest zbiórka książek przeznaczonych dla najmłodszych pacjentów szpitali.

0

Wizyta w Banku

Uczniowie klasy Ic i IIb udali się na wycieczkę do I Oddziału PKO BP. Przewodnikiem była p. Ewa Zielińska, która w przystępny sposób przybliżyła dzieciom działalność Banku. Uczniowie poznali pracę bankowca, zwiedzili skarbiec. Na zakończenie otrzymali drobne upominki. Dziękujemy!

1

Sportowe sukcesy

Po raz kolejny drużyna szczypiorniaków z naszej szkoły osiągnęła sukces. Kolejny raz nasi zawodnicy zajęli pierwsze miejsce. Gratulujemy!!!

1

Życzenia Wielkanocne

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy Wszystkim dużo radości, spokoju, wzajemnej życzliwości i mile spędzonych chwil w gronie najbliższych.

3
1 2 3 4 19 następna