1 2 3 4 19 następna

Rozgrzewka przed startem roku szkolnego
Sprawdź czy znasz odpowiedź na "Pytanie na Szkolnych Blogach"
Blog SKO

SP 45 Poznań

SP 45 Poznań

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 45 im. ORP "Poznań" w Poznaniu. SKO w naszej szkole działa od 1972r. Od wielu lat bierzemy udział w kolejnych edycjach konkursu PKO pod hasłem "Dziś oszczędzam w SKO, jutro w PKO". Chcemy podzielić się z Wami naszymi działaniami w ramach SKO. Zachęcamy do odwiedzania i komentowania naszego bloga. Pozdrawiamy.

Czas zasłużonego wypoczynku

Zaczęły się wyczekiwane wakacje. Wszystkim blogowiczom życzę pięknej pogody, bezpiecznego i udanego wypoczynku.

0

Nagrody SKO na zakończenie roku szkolnego

Drugi semestr zakończono wręczeniem drobnych upominków uczniom, którzy w miesiącach luty – czerwiec zgromadzili najwyższą kwotę na swoich kontach.

1

Dzień Dziecka

Dzień Dziecka to jeden z najbardziej radosnych dni w SP 45. Nie inaczej było i w tym roku! Pomimo deszczu za oknem zabawa kwitła w budynku szkoły.

1

GORĄCZKA ZŁOTA

Nasza szkoła bierze udział w akcji "Gorączka Złota". Celem akcji jest zbiórka pieniędzy na letni wypoczynek dzieci i młodzieży z najuboższych rodzin. Zachęcamy wszystkich do pomocy potrzebującym.

1

Obchody Dni Patrona

10 maja świętowaliśmy w naszej szkole Dni Patrona z okazji 25 rocznicy pierwszego podniesienia bandery na ORP „Poznań”. Uczniowie wyruszyli w niezwykły rejs tym razem prowadzeni muzyką i smakami krajów nadbałtyckich.

1

"Pieniądze przyszłości"

W RAMACH SKO ODBYŁ SIĘ KONKURS PLASTYCZNY „PIENIĄDZE PRZYSZŁOŚCI” Wyróżnienia otrzymali uczniowie: Kalińska Irena z kl. IIB, Kramarczyk Mateusz z kl. IIB, Wnuk Wiktoria z kl. IIB, Kosmala Zuzanna z kl. IIIA, Lulczyńska Emilia z kl. IIIB. Gratulujemy!!!

1

Zbiórka książek

Nasza szkoła bierze udział w akcji "Zaczytani", której celem jest zbiórka książek przeznaczonych dla najmłodszych pacjentów szpitali.

0

Wizyta w Banku

Uczniowie klasy Ic i IIb udali się na wycieczkę do I Oddziału PKO BP. Przewodnikiem była p. Ewa Zielińska, która w przystępny sposób przybliżyła dzieciom działalność Banku. Uczniowie poznali pracę bankowca, zwiedzili skarbiec. Na zakończenie otrzymali drobne upominki. Dziękujemy!

1

Sportowe sukcesy

Po raz kolejny drużyna szczypiorniaków z naszej szkoły osiągnęła sukces. Kolejny raz nasi zawodnicy zajęli pierwsze miejsce. Gratulujemy!!!

1

Życzenia Wielkanocne

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy Wszystkim dużo radości, spokoju, wzajemnej życzliwości i mile spędzonych chwil w gronie najbliższych.

3
1 2 3 4 19 następna