1 2 następna ostatnia

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
9
Blog SKO

SKO - SP 3 Pasłęk

SKO - SP 3 Pasłęk

Witamy i zachęcamy wszystkich do odwiedzenia bloga SKO Szkoły Podstawowej nr 3 w Pasłęku. Po kilkuletniej przerwie rozkręcamy akcję pt" Oszczędzają bogaci i nam się opłaci"

Samorząd

Zapomnieliśmy pochwalić się, że nasz Samorząd Uczniowski zorganizował dla uczniów kl. IV-VI dyskotekę andrzejkową połączoną ze sprzedażą ciast i napojów. Dochód z tej imprezy przeznaczył na rozwijanie statutowej działalności.

6

Świąteczny kiermasz...

5 grudnia klasa IB i IIF razem ze swoimi wychowawczyniami zorganizowały kiermasz świąteczny. Panie z pomocą Rodziców z klasy sprzedawały piękne świąteczne ozdoby. Spójrzcie, jakie cudne rzeczy, a niektóre jak pyszne :) Przy okazji można zebrać pieniążki i przeznaczyć na klasowe cele - dobry sposób ...

3

Muzyka też może być ciekawa...

Muzyka to nie tylko śpiew i taniec, to także sposób aktywnego i twórczego spędzania czasu wolnego. Uczniowie naszej szkoły na tychże zajęciach stworzyli własne instrumenty. Spójrzcie, w jaki sposób można przetworzyć opakowania, wykorzystać stare tasiemki i niepotrzebne skrawki materiałów :) A może p ...

2

Z potrzeby serca... <3

Cześć! Pamiętacie, jak całkiem niedawno pisaliśmy o zbiórce różnych rzeczy dla pasłęckiego schroniska? Oprócz takiej akcji, uczniowie 4 klasy naszej szkoły wpadli na jeszcze inny, całkiem fajny i ciekawy sposób pomocy biednym zwierzętom. Co zrobili? Uczniowie klasy IV c aktywnie włączyli s ...

0

Zbiórka dla schroniska

Jak co roku, koniec listopada to czas, kiedy w naszej szkole jest organizowana zbiórka karmy, koców, kołder i poduszek dla pasłęckiego schroniska. Dzieci i ich Rodzice nie są obojętni na krzywdę zwierząt. Zresztą, spójrzcie sami :) A to dopiero początek :)

3

"Drugie życie książki"

Witamy serdecznie! Nasza szkoła aktywnie uczestniczy w różnego rodzaju akcjach charytatywnych: zbiórkach plastikowych zakrętek, "górze grosza", świątecznych paczkach dla potrzebujących i wielu innych, które niosą za sobą masę korzyści, a dla nas satysfakcję i radość. Całkiem niedawno wzięliśmy ud ...

5

Prosimy o głosiki :)

Kochani!!! Piszę do Was z ogromną prośbą. Nasza szkoła bierze udział w konkursie "Jestem SMART" . Prosimy o wchodzenie na yt, klikanie kciuków w górę, udostępnianie rodzinie i znajomym. Każdy głosik jest na miarę złota :) Serdecznie dziękuję w imieniu społeczności z Zespołu Szkół Powszechnych ...

3

Oszczędzam, bo chciałbym/chciałabym....

Zainspirowani apelem SKO powróciliśmy do szkoły, bo nie wiem czy orientujecie się, ale kl. I-III mieszczą się w innym budynku :) Postanowiliśmy na edukacji plastycznej przeanalizować zdobytą wiedzę, porozmawiać na temat form i możliwości oszczędzania oraz zastanowić się nad celem oszczędzania. Ka ...

5

Apel SKO - "Oszczędzają bogaci i nam się opłaci"

W czwartek, 27.10.2016r., w naszej szkole odbył się apel SKO pt. "Oszczędzają bogaci i nam się opłaci". Był on skierowany do wszystkich uczniów klas I-III, aby przybliżyć im w sposób jasny i przystępny temat oszczędzania. Uczniowie doszli do wniosku, że można, zarówno gromadzić środki pieniężne na k ...

5

Hubertus Arena 2016

Nasi uczniowie uczestniczyli w Tragach Myśliwskich Hubertus Arena. Targi rozpoczęliśmy od obejrzenia filmu o zwierzętach żyjących w Polskich lasach oraz wysłuchaliśmy prelekcji na temat ” Co daje nam las?”. Następnie każdy uczestnik udał się na ścieżkę dydaktyczną gdzie mógł dowiedzieć się jak rozpo ...

6
1 2 następna ostatnia