1

SKO Blog Miesiąca
Znam już laureatów ostatniej w tym roku szkolnym edycji konkursu!
15
Blog SKO

SP25 im. KEN

SP25 im. KEN

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do czytania naszego bloga. Mamy Wam wiele do opowiedzenia, gdyż szkoła to nietylko miejsce, w którym zdobywamy wiedzę, lecz miejsce spotkań. W szkole podstawowej poznajemy wiele ciekawych osób i nawiązujemy nasze pierwsze przyjaźnie. Mamy nadzieję, że Wam się spodoba i będziecie nas oceniać, a także pisać komentarze. Dziękujemy za to, że jesteście z nami.

IX Wolska Debata na tem. Praw Dziecka

Dnia 20.11.12r. w godz. 9.00- 12.00 w naszej szkole (SP 25 im. KEN) odbyła się IX Wolska Debata na tem. Praw Dziecka...

9

Halloween

Dnia 31.10. b.r. w naszej szkole odbył się Halloween. Chcielibyśmy trochę o nim trochę opowiedzieć...

1

Odwiedziny do PKO B.P

W pierwsze dni tego tygodnia, kilkanaścioro dzieci z naszej szkoły zostały zaproszone przez bank do ichniej siedziby, gdzie mieli masę atrakcji. Było między innymi zwiedzanie, zabawa w przeliczanie pieniędzy i wiele innych :)

0

Dzień Niepodległości

Dzisiaj obchodzimy najważniejszy dzień dla patrioty. 1918-ego, Polska stała się prawdziwym narodem.

6

SKO

Zaczynamy prowadzić SKO.

6

Święto Papieskie

Dzisiaj, swój dzień obchodził sam Papież. Dzień ten, obchodzi się również w naszej szkole.

1

Możliwość popisu dla wszystkich.

W ubiegłym tygodniu odbył się festyn szkolny, a dokładnie w sobotę. Mogli tam popisać się uczniowie klas starszych i młodszych.

3

Dzień zwykło-niezwykły

Przeszły tydzień szkolny, może wydawać się zwykły, ale, dla klas młodszych, był jednym z najważniejszych w życiu. Otrzymali zaszczyt pasowania na ucznia.

2

Witajcie!

Prowadzenie naszego bloga zaczynamy od zaproszenia na "Święto Szkoły Podstawowej nr.25 im. Komisji Edukacji Narodowej - Festyn Rodzinny 2012", który odbędzie się 13 października (sobota) w budynku naszej szkoły, przy ul. Grzybowskiej 35. Będzie mnóstwo atrakcji i świetna zabawa. Przyjdźcie konie ...

2

Tutaj się spotykamy!

To jest miejsce gdzie codziennie się spotykamy. Dzieje się, dzieje. Jeśli chcecie się dowiedzieć czegoś ciekawego to czytajcie naszego bloga.

4
1