1

Kradzież tożsamości – czy dotyczy jedynie świata wirtualnego?
W tym wpisie znajdziesz najważniejsze informacje na temat kradzieży tożsamości, a także poznasz ciekawe przykłady, które pomogą Ci zrozumieć to zagadnienie.
0
Blog SKO

SP25 im. KEN

SP25 im. KEN

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do czytania naszego bloga. Mamy Wam wiele do opowiedzenia, gdyż szkoła to nietylko miejsce, w którym zdobywamy wiedzę, lecz miejsce spotkań. W szkole podstawowej poznajemy wiele ciekawych osób i nawiązujemy nasze pierwsze przyjaźnie. Mamy nadzieję, że Wam się spodoba i będziecie nas oceniać, a także pisać komentarze. Dziękujemy za to, że jesteście z nami.

IX Wolska Debata na tem. Praw Dziecka

Dnia 20.11.12r. w godz. 9.00- 12.00 w naszej szkole (SP 25 im. KEN) odbyła się IX Wolska Debata na tem. Praw Dziecka...

9

Halloween

Dnia 31.10. b.r. w naszej szkole odbył się Halloween. Chcielibyśmy trochę o nim trochę opowiedzieć...

1

Odwiedziny do PKO B.P

W pierwsze dni tego tygodnia, kilkanaścioro dzieci z naszej szkoły zostały zaproszone przez bank do ichniej siedziby, gdzie mieli masę atrakcji. Było między innymi zwiedzanie, zabawa w przeliczanie pieniędzy i wiele innych :)

0

Dzień Niepodległości

Dzisiaj obchodzimy najważniejszy dzień dla patrioty. 1918-ego, Polska stała się prawdziwym narodem.

6

SKO

Zaczynamy prowadzić SKO.

6

Święto Papieskie

Dzisiaj, swój dzień obchodził sam Papież. Dzień ten, obchodzi się również w naszej szkole.

1

Możliwość popisu dla wszystkich.

W ubiegłym tygodniu odbył się festyn szkolny, a dokładnie w sobotę. Mogli tam popisać się uczniowie klas starszych i młodszych.

3

Dzień zwykło-niezwykły

Przeszły tydzień szkolny, może wydawać się zwykły, ale, dla klas młodszych, był jednym z najważniejszych w życiu. Otrzymali zaszczyt pasowania na ucznia.

2

Witajcie!

Prowadzenie naszego bloga zaczynamy od zaproszenia na "Święto Szkoły Podstawowej nr.25 im. Komisji Edukacji Narodowej - Festyn Rodzinny 2012", który odbędzie się 13 października (sobota) w budynku naszej szkoły, przy ul. Grzybowskiej 35. Będzie mnóstwo atrakcji i świetna zabawa. Przyjdźcie konie ...

2

Tutaj się spotykamy!

To jest miejsce gdzie codziennie się spotykamy. Dzieje się, dzieje. Jeśli chcecie się dowiedzieć czegoś ciekawego to czytajcie naszego bloga.

4
1