1

Ministerstwo edukacji odwołało wszystkie jutrzejsze lekcje – ale czy na pewno?
W tym wpisie opowiem Ci, czym są fake newsy i kaczki dziennikarskie. Przeczytaj, a dowiesz się, jak nie dać się zwieść i rozpoznać nieprawdziwe informacje.
1
Blog SKO

SP 19 ELBLĄG

SP 19 ELBLĄG

W SKO działamy od 1968 r. Podejmujemy akcje mające na celu popularyzację oszczędzania, bierzemy udział w akcjach charytatywnych, dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo, jesteśmy aktywni ekologicznie, czynnie uczestniczymy w życiu szkoły i środowiska, a w tym roku po raz pierwszy piszemy bloga. Przedstawiamy bieżącą działalność zaczynając od września.

KODOWANIE

My się wcale nie lenimy. Kodujemy ile siły. Swe umysły trenujemy. Wiarę w siebie budujemy

2

AKCJA SPRZĄTANIE ŚWIATA - POLSKA 2019

20-22 WRZEŚNIA "NIE ŚMIECIMY - SPRZĄTAMY - ZMIENIAMY!"

1

Dzień kropki

16 września obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. Uczniowie od samego rana cieszyli się tym dniem!

1

Matematyka w terenie

Uczniowie uczestniczyli w zajęciach matematyki w terenie. Podzieleni na grupy – „uzbrojeni” w przyrządy pomiarowe mierzyli, liczyli i sprawdzali, ile trawy potrzeba kupić na powierzchnię boiska, ile płytek należy wyłożyć na schody, ile metrów siatki potrzeba na ogrodzenie placu zabaw i terenu szkoły ...

1

KAMPANIA WYBORCZA W SP 19

Kampania przed wyborami do Samorządu Uczniowskiego rozgorzała na dobre! Zainteresowani działalnością samorządową mogą rozpocząć przekonywanie swoich Koleżanek, Kolegów, że warto oddać na nich swój głos. A więc zaczynamy...czekamy na Wasze hasła i program wyborczy.

1

Narodowe Czytanie

7 września reprezentanci naszej szkoły wzięli udział w Narodowym Czytaniu. Anna Koronowska z 8 a oraz Mateusz Małecki z 8 b odczytali fragment noweli Marii Konopnickiej pt. ,, Dym”. Za wzięcie udziału otrzymali podziękowanie od Organizatorów, którym było I LO w Elblągu. Patronat Honorowy objęła P ...

0

Rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego 2019/2020

Około 700 uczniów naszej szkoły wzięło udział w inauguracji roku szkolnego 2019/2020.Dzisiejsza uroczystość była również okazją, by przywitać się z dawnymi kolegami, a także zawrzeć nowe znajomości. Uczniowie odwiedzili swoje klasy i spędzili czas z wychowawcami.

0
1