1

SKO Blog Miesiąca
- laureaci etapu grudniowego
33
Blog SKO

SP 19 ELBLĄG

SP 19 ELBLĄG

W SKO działamy od 1968 r. Podejmujemy akcje mające na celu popularyzację oszczędzania, bierzemy udział w akcjach charytatywnych, dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo, jesteśmy aktywni ekologicznie, czynnie uczestniczymy w życiu szkoły i środowiska, a w tym roku po raz pierwszy piszemy bloga. Przedstawiamy bieżącą działalność zaczynając od września.

Promocja SKO

Promowaliśmy SKO podczas zebrania z rodzicami. Zachęcaliśmy do zakładania kont dla dzieci.

1

BEZPIECZNIE W SIECI

Klas 2a rozmawiała podczas zajęć nt" Bezpieczeństwo w sieci". Mimo młodego wieku , dzieci wiedziały o wielu zagrożeniach , które niesie ze sobą przebywanie w internecie.

0

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Dzisiaj obchodziliśmy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia . Uczniowie naszej szkoły sprawdzali znajomość tabliczki mnożenia wśród uczniów i nauczycieli. Najlepsi otrzymywali pamiątkowe naklejki.

1

DZIEŃ KROPKI

15 września obchodzony jest "Międzynarodowy Dzień Kropki" - święto kreatywności i odkrywania talentów. Uczniowie z kl. I"B" pięknie zakropkowali prace plastyczne, oraz rozwijali logiczne myślenie na matematyce, wykorzystując kropki i kostki matematyczne.

0

SPRZĄTANIE ŚWIATA

Już od kilku dni sprzątamy świat. W związku z 25 –leciem akcji podjęliśmy się szeregu działań w celu poprawy czystości naszej planety. Jak zwykle sprzątaliśmy teren przyszkolny oraz Park Kajki. Poza tym zorganizowaliśmy zbiórkę segregowanych odpadów wśród naszej społeczności szkolnej.

0

BEZPIECZNIE DO SZKOŁY

Uczniów klas pierwszych odwiedziła Pani policjantka. Tematem spotkania było bezpieczeństwo. Pani policjantka rozmawiała z dziećmi o bezpiecznym poruszaniu się po ulicach, a w szczególności omówiła zasady bezpiecznej drogi do i ze szkoły. Przypomniała również o konieczności noszenia elementów odblask ...

0

NOWY ROK SZKOLNY

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego było okazją do ponownego spotkania nauczycieli i kolegów, ale także przypomnienia dzieciom o możliwości oszczędzania w SKO .

0
1