1

Paliwo dla mózgu, czyli co jeść, aby zwiększyć tempo zapamiętywania i uczenia się?
Dobrze odżywiony mózg pracuje szybciej i sprawniej. Gdy jesteśmy głodni trudno utrzymać koncentrację - mózg daje znać, że brakuje mu paliwa. Nie wystarczy jednak zjeść czegokolwiek, aby umysł pracował na wysokich obrotach.
4
Blog SKO

SP 19 ELBLĄG

SP 19 ELBLĄG

W SKO działamy od 1968 r. Podejmujemy akcje mające na celu popularyzację oszczędzania, bierzemy udział w akcjach charytatywnych, dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo, jesteśmy aktywni ekologicznie, czynnie uczestniczymy w życiu szkoły i środowiska, a w tym roku po raz pierwszy piszemy bloga. Przedstawiamy bieżącą działalność zaczynając od września.

MAMY PIERWSZE WPŁATY OD PIERWSZAKÓW

Mamy pierwsze wpłaty od pierwszaków. Powodzenia i wytrwałości w dalszym oszczędzaniu.

0

Mamy nowych SKO-wiczów

Podczas uroczystego pasowania na ucznia klasy pierwszej, nasze pierwszaki otrzymały książeczki SKO. Czekamy na pierwsze wpłaty.

0

KONKURS PLASTYCZNY

Witajcie! Mamy dla Was pierwszy w tym roku konkurs międzyszkolny pt. ,, BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY''. Zachęcamy do narysowania pracy plastycznej -technika i format dowolny. Wykonane prace przynosimy do sali 28 i 42 pani Grażyny i pani Asi. Zachęcamy do udziału w konkursie. Nagrody czekają:)

1

Rozdajemy książeczki SKO

Podczas zebrań dla rodziców rozdawaliśmy książeczki SKO i zachęcaliśmy do uczenia dzieci oszczędzania pieniędzy.

0

Witajcie !

Rozpoczynamy nowy rok szkolny i nowy rok oszczędzania w SKO. Czeka Was wiele atrakcji i konkursów. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony.

1
1