1

Czego życzyć Mamie z okazji jej Święta?
26 maja w Polsce obchodzimy bardzo ważne Święto – Dzień Matki
8
Blog SKO

SP 19 ELBLĄG

SP 19 ELBLĄG

W SKO działamy od 1968 r. Podejmujemy akcje mające na celu popularyzację oszczędzania, bierzemy udział w akcjach charytatywnych, dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo, jesteśmy aktywni ekologicznie, czynnie uczestniczymy w życiu szkoły i środowiska, a w tym roku po raz pierwszy piszemy bloga. Przedstawiamy bieżącą działalność zaczynając od września.

Zakończenie Roku szkolnego

Życzymy wszystkim spokojnych i bezpiecznych wakacji.

1

“ Pomocna dłoń”

Społeczność naszej szkoły po raz kolejny wykazała się otwartym sercem i niezwykłą empatią: włączyła się do wspomożenia dzieci będących pod opieką elbląskiego hospicjum. Rodzice wspomogli akcję przez upieczenie ciast, które następnie można było zakupić i delektować się ich smakiem. Jednocześnie, mają ...

0

Dzień Dziecka

Wspólnym odśpiewaniem piosenki „Już zawody zacząć czas” uczniowie klas 1-3 rozpoczęli swoje święto, czyli Dzień Dziecka. W całej szkole rozbrzmiewała wesoła muzyka, wspólne karaoke, a także latynoskie tańce, czyli zumba dla najmłodszych. Mimo deszczowej i wietrznej pogody wszyscy uczestnicy bawili s ...

0

4 miejsce w Polsce w Mini Siatkówce

Skończyliśmy turniej Mistrzostw Polski na 4 miejscu. Brawo !!!!! Historyczny wynik SP 19 w Mistrzostwach Polski Szkół Podstawowych w siatkówce chłopców.

0

Międzyszkolny Konkurs Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

W naszej szkole odbyła się piąta edycja Międzyszkolnego Konkursu Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego. Uczniowie klas IV sześciu elbląskich szkół podstawowych stanęli w szranki odpowiadając na pytania dotyczące BRD oraz prezentując swoją wiedzę i umiejętności praktyczne w udzielaniu pierwszej pomocy.

0
1