1

Paliwo dla mózgu, czyli co jeść, aby zwiększyć tempo zapamiętywania i uczenia się?
Dobrze odżywiony mózg pracuje szybciej i sprawniej. Gdy jesteśmy głodni trudno utrzymać koncentrację - mózg daje znać, że brakuje mu paliwa. Nie wystarczy jednak zjeść czegokolwiek, aby umysł pracował na wysokich obrotach.
7
Blog SKO

SP 19 ELBLĄG

SP 19 ELBLĄG

W SKO działamy od 1968 r. Podejmujemy akcje mające na celu popularyzację oszczędzania, bierzemy udział w akcjach charytatywnych, dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo, jesteśmy aktywni ekologicznie, czynnie uczestniczymy w życiu szkoły i środowiska, a w tym roku po raz pierwszy piszemy bloga. Przedstawiamy bieżącą działalność zaczynając od września.

WAKACJE

ŻYCZYMY WAM BOGATYCH, WSPANIAŁYCH, SŁONECZNYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI.

0

WYDAJEMY ZEBRANE OSZCZĘDNOŚCI

W CZERWCU WSZYSTKIE KLASY Z NASZEJ SZKOLY UCZESTNICZYŁY W WYCIECZKACH SZKOLNYCH. BYŁA TO OKAZJA ABY SWOJE ZGROMADZONE OSZCZĘDNOŚCI PRZEZNACZYĆ NA WYCIECZKĘ LUB PAMIĄTKI.

0

KONKURS MATEMATYCZNY

UCZNIOWIE KLAS 3 ZAJELI 2 MIEJSCE W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSKIE MATYMATYCZNYM

0

UCZYMY SIĘ LICZYĆ DO TYSIĄCA

KLASA 2C W CZASIE ZAJĘĆ UCZYŁA SIĘ LICZYĆ DO TYSIĄCA. NIE BYŁO TO ŁATWA, ALE SIĘ UDAŁO. PRZELICZYLIŚMY 1000 GROSIKÓW.

1

NASZE PROJEKTY

Nasz projekt edukacyjny zajął I miejsce, a za otrzymaną nagrodę w wysokości 500zł możemy dokonać zakupu pomocy dydaktycznych. Drugi to "Uroczy zakątek - ścieżka przyrodnicza w połączeniu z ogrodem szkolnym". Otrzymał dofinansowanie na kwotę 1600zł

1

„Ty decydujesz w czym wystartujesz”

Uczniowie rozmawiali o zagrożeniach związanych z nadużywaniem Internetu oraz urządzeń multimedialnych, konsekwencjach zachowań agresywnych i alternatywnych metodach rozwiązywania trudnych sytuacji. Dodatkowo poznali techniki opanowania myśli, relaksacji i radzenia sobie ze stresem.

1
1