1 2 następna ostatnia

5 zł jakiego jeszcze nie było! Narodowy Bank Polski wprowadził do obiegu nową monetę
Moneta jest częścią serii „Odkryj Polskę”, która prezentuje ciekawe miejsca i zabytki z różnych regionów kraju. Nowe 5 zł upamiętnia realizację pierwszego etapu nowej drogi wodnej, łączącej Zalew Wiślany z Zatoką Gdańską, która została oficjalnie otwarta 17 września 2022 r.
1
Blog SKO

SP 19 ELBLĄG

SP 19 ELBLĄG

W SKO działamy od 1968 r. Podejmujemy akcje mające na celu popularyzację oszczędzania, bierzemy udział w akcjach charytatywnych, dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo, jesteśmy aktywni ekologicznie, czynnie uczestniczymy w życiu szkoły i środowiska, a w tym roku po raz pierwszy piszemy bloga. Przedstawiamy bieżącą działalność zaczynając od września.

WAKACJE SIĘ ROZPOCZĘŁY !!!

Dzisiaj zabrzmiał ostatni w tym roku szkolnym dzwonek. Po dniach wypełnionych nauką, zabawą, klasówkami, konkursami, sukcesami i porażkami, radościami i smutkami uczniowie otrzymali świadectwa i rozpoczęli zasłużone wakacje.

2

UPOMINEK DLA TATY

Drugoklasiści w akcji...

1

KLASOWE WYCIECZKI

SKO - wicze oszczędzają i w podróż się udają.

0

W KRAINIE WIELKICH JEZIOR MAZURSKICH

W dniach 10-14 czerwca uczniowie klas szóstych wzięli udział w zajęciach Zielonej Szkoły w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich.

2

W ŻANDARMERII WOJSKOWEJ

13 czerwca Żandarmeria Wojskowa obchodziła swoje święto. Z tej okazji elbląski oddział ŻW zaprosił mieszkańców do odwiedzenia swojej bazy przy ul. Królewieckiej.

0
1 2 następna ostatnia