1

Ministerstwo edukacji odwołało wszystkie jutrzejsze lekcje – ale czy na pewno?
W tym wpisie opowiem Ci, czym są fake newsy i kaczki dziennikarskie. Przeczytaj, a dowiesz się, jak nie dać się zwieść i rozpoznać nieprawdziwe informacje.
1
Blog SKO

SP 19 ELBLĄG

SP 19 ELBLĄG

W SKO działamy od 1968 r. Podejmujemy akcje mające na celu popularyzację oszczędzania, bierzemy udział w akcjach charytatywnych, dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo, jesteśmy aktywni ekologicznie, czynnie uczestniczymy w życiu szkoły i środowiska, a w tym roku po raz pierwszy piszemy bloga. Przedstawiamy bieżącą działalność zaczynając od września.

Zajęcia matematyczne w klasie 1a

Uczymy się sprawnie i szybko liczyć w pamieć.

1

Matematyka królową nauk

Uczniowie trzecich klas szkół podstawowych z Elbląga i powiatu elbląskiego sprawdzali swoją wiedzę w powiatowym konkursie matematycznym. W tym roku w konkursie brały udział zespoły z elbląskich szkół (nr 6, 9, 16, 18, 19) oraz z powiatu elbląskiego (SP z Łęcza oraz z Młynar). W tym roku nasi ucznio ...

1

Spotkanie

Klasy szóste i siódme spotkały się z funkcjonariuszką Zespołu Prewencji Kryminalnych, Nieletnich i Patologii – mł. asp. Katarzyną Stankiewicz oraz z dyrektorem Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej – panem Markiem Jaroszem. Spotkanie było częścią działań profilaktycznych dotyczących dopala ...

0

"Pomagamy cierpiącym"

W ramach akcji Żonkilowe Pola Nadziei, w czasie zebrań z rodzicami, uczniowie zachęcali, aby dołożyć do puszki datek dla osób znajdujących się pod opieką elbląskiego hospicjum. Zebraliśmy 221 zł. Kwota ta zostanie przekazana do hospicjum. Dziękujemy wszystkim, którzy się dołączyli do akcji.

0

Sukcesy

Drugie miejsce w finale Tymbarka!!! Nasza drużyna z kategorii U8 dziewcząt wraca z finału wojewódzkiego Turnieju o Puchar Tymbarku ze srebrnymi medalami.

0

GODZINA DLA ZIEMI

Coroczne ogólnoświatowe wezwanie do wyłączenia świateł oraz urządzeń elektrycznych na jedną godzinę. W sobotę , 30 marca 2019 r. wyłączamy światła między 20:30 a 21:30 czasu lokalnego.

0

Ogromny sukces – jesteśmy w ścisłej czołówce

Z wielką radością i dumą informujemy, że nasi uczniowie zdobyli: 14 tytułów laureata i 32 tytuły finalisty w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2018/2019. Gratulujemy zwycięzcom motywacji i ogromnej wiedzy, rodzicom życ ...

1
1