1

Czego życzyć Mamie z okazji jej Święta?
26 maja w Polsce obchodzimy bardzo ważne Święto – Dzień Matki
10
Blog SKO

SP 19 ELBLĄG

SP 19 ELBLĄG

W SKO działamy od 1968 r. Podejmujemy akcje mające na celu popularyzację oszczędzania, bierzemy udział w akcjach charytatywnych, dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo, jesteśmy aktywni ekologicznie, czynnie uczestniczymy w życiu szkoły i środowiska, a w tym roku po raz pierwszy piszemy bloga. Przedstawiamy bieżącą działalność zaczynając od września.

Żonkilowe Pola Nadziei

W kwietniu uczniowie naszej szkoły kwestowali na rzecz hospicjum w ramach akcji "Żonkilowe Pola Nadziei". Wrażliwi na krzywdę innych, poświęcając swój wolny czas, wędrowali po ulicach Elbląga oraz zachęcali ludzi do podzielenia się pieniędzmi z tymi, których dotknęła choroba i cierpienie. Wielu chęt ...

0

Z wizytą u Prezydenta!

W piątek nasi młodzi piłkarze zwyciężyli w zmaganiach wojewódzkich i wywalczyli awans do finału ogólnopolskiego turnieju „ Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”. Sukces nie umknął uwadze Prezydenta Elbląga. Pan Witold Wróblewski zaprosił dzisiaj naszych uczniów i trenera Piotra Zająca, by złożyć ...

0

Drugie życie śmieci

"Drugie życie śmieci." Pod takim hasłem z okazji Dnia Ziemi odbył się w naszej szkole tegoroczny konkurs przyrodniczo-informatyczny. Jego celem było pogłębienie wiedzy na temat wtórnego wykorzystania odpadów.

0

WIELKANOCNA PISANKA

KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ PISANKĘ WYGRAŁA KAMILA OSTOJSKA Z KLASY 3C

0

„Bezpieczne Lato nad Wodą”

Naszą Szkołę odwiedził pan Marcin Trudnowski, założyciel Grupy Wodnej, ratownik WOPR i instruktor pływania. Dla wszystkich uczniów przeprowadził zajęcia pod hasłem „Bezpieczne Lato nad Wodą”. Głównym założeniem realizowanego przez pana Marcina programu jest: lepiej zapobiegać niż ratować.

0
1