1

Czego życzyć Mamie z okazji jej Święta?
26 maja w Polsce obchodzimy bardzo ważne Święto – Dzień Matki
8
Blog SKO

SP 19 ELBLĄG

SP 19 ELBLĄG

W SKO działamy od 1968 r. Podejmujemy akcje mające na celu popularyzację oszczędzania, bierzemy udział w akcjach charytatywnych, dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo, jesteśmy aktywni ekologicznie, czynnie uczestniczymy w życiu szkoły i środowiska, a w tym roku po raz pierwszy piszemy bloga. Przedstawiamy bieżącą działalność zaczynając od września.

Kolejne prace konkursowe

COŚ Z NICZEGO- AUTO Z OTWIERANYMI DRZWIAMI

3

DZIEŃ SZALONYCH FRYZUR

W naszej szkole są nie tylko zwykłe, spokojne dni, lecz też zabawne i kolorowe - tak jak DZIEŃ SZALONYCH FRYZUR. Każdy mógł dziś przyjść na lekcje w zwariowanej, wymyślonej fryzurze, która powszechnie uznawana jest przez nauczycieli jako niestosowna…

2

Niezwykłe spotkanie z mimem-alpinistą

Nasi uczniowie mogli uczestniczyć w niezwykle ciekawym spotkaniu z człowiekiem, dla którego praca jest pasją. Dzieci obejrzały występ na żywo i dowiedziały się jak mim przygotowuje się do swojej roli, na czym ona polega i jak zdobywa pieniądze na swoją pasję.

1

Pierwszy Dzień Wiosny

21 marca uczniowie klas 0-III radośnie powitali w szkole „Pierwszy Dzień Wiosny”. Wszystkie dzieci pokazały, że ten szczególny dzień można spędzić bardzo ciekawie i kolorowo.

2

Wiosenna integracja

Uczniowie kl. II e udali się do Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1, aby wspólnie wykonać ozdoby wiosenne i poznać dzieci z pobliskiej szkoły. Efektem spotkania były piękne dekoracje.

1
1