1

Paliwo dla mózgu, czyli co jeść, aby zwiększyć tempo zapamiętywania i uczenia się?
Dobrze odżywiony mózg pracuje szybciej i sprawniej. Gdy jesteśmy głodni trudno utrzymać koncentrację - mózg daje znać, że brakuje mu paliwa. Nie wystarczy jednak zjeść czegokolwiek, aby umysł pracował na wysokich obrotach.
4
Blog SKO

SP 19 ELBLĄG

SP 19 ELBLĄG

W SKO działamy od 1968 r. Podejmujemy akcje mające na celu popularyzację oszczędzania, bierzemy udział w akcjach charytatywnych, dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo, jesteśmy aktywni ekologicznie, czynnie uczestniczymy w życiu szkoły i środowiska, a w tym roku po raz pierwszy piszemy bloga. Przedstawiamy bieżącą działalność zaczynając od września.

NOWA GAZETKA SZKOLNA

ZACHĘCAMY DO ZAKUPU NOWEJ GAZETKI SZKOLNEJ, W KTÓREJ SĄ KOLEJNE ZADANIA KONKURSOWE SKO. Rozwiązania przynosimy do pani Asi lub pani Grażyny.

2

SPRAWNIE MNOŻYMY

ABY UŁATWIĆ NASZYM UCZNIOM MNOŻENIE POSTANOWILIŚMY NAKLEIĆ DZIAŁANIA Z TABLICZKĄ MNOŻENIA NA SCHODACH SZKOLNYCH.MAMY NADZIEJĘ,ŻE POMOŻE TO UCZNIOM W ZAPAMIĘTANIU.

1

WIOSENNE SPOTKANIE Z MATEMATYKĄ

Matematyczna krzyżówka i chińczyk, wyścigi rzędów, tworzenie budowli przestrzennych z kartonów – to wyjątkowe zadania, z którymi musieli się zmierzyć uczniowie dziewiętnastki podczas Wiosennego spotkania z matematyką, zorganizowanego w pierwszy dzień wiosny.

1

PISANKA SKO

Ogłaszamy kolejny konkurs na PISANKĘ SKO. Pracę przynosimy do 5 kwietnia.

1

WYNIKI KONKURSU

W konkursie matematycznym SKO z gazetki szkolnej wylosowaliśmy 3 osoby 1. Wiktoria Peplińska 2. Dominik Stańczewski 3.Jakub Wawrzykowski GRATULUJEMY!

1
1