1

Paliwo dla mózgu, czyli co jeść, aby zwiększyć tempo zapamiętywania i uczenia się?
Dobrze odżywiony mózg pracuje szybciej i sprawniej. Gdy jesteśmy głodni trudno utrzymać koncentrację - mózg daje znać, że brakuje mu paliwa. Nie wystarczy jednak zjeść czegokolwiek, aby umysł pracował na wysokich obrotach.
7
Blog SKO

SP 19 ELBLĄG

SP 19 ELBLĄG

W SKO działamy od 1968 r. Podejmujemy akcje mające na celu popularyzację oszczędzania, bierzemy udział w akcjach charytatywnych, dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo, jesteśmy aktywni ekologicznie, czynnie uczestniczymy w życiu szkoły i środowiska, a w tym roku po raz pierwszy piszemy bloga. Przedstawiamy bieżącą działalność zaczynając od września.

KONKURS!!!

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie na rymowankę o oszczędzaniu. Tekst może być napisany ręcznie lub komputerowo. Prace można oddać w sali 28 i 42 pani Joannie Klimczyk lub pani Grażynie Hejnowicz.

2

DZIEŃ KOBIET

Z okazji 8 marca klasa 3a przygotowała przedstawienie dla wszystkich kobiet z naszej szkoły. Były wiersze, piosenki i kwiatki.

0

Wyniki konkursu ,,Skarbonka SKO''

I miejsce Agata Szafran i Karolina Deptuła II miejsce Daria Murawska i Oliwia Sobczyńska III miejsce Marek Grzonkowski wyróżnienie Amelia Hyrycz

0
1