1

Czego życzyć Mamie z okazji jej Święta?
26 maja w Polsce obchodzimy bardzo ważne Święto – Dzień Matki
8
Blog SKO

SP 19 ELBLĄG

SP 19 ELBLĄG

W SKO działamy od 1968 r. Podejmujemy akcje mające na celu popularyzację oszczędzania, bierzemy udział w akcjach charytatywnych, dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo, jesteśmy aktywni ekologicznie, czynnie uczestniczymy w życiu szkoły i środowiska, a w tym roku po raz pierwszy piszemy bloga. Przedstawiamy bieżącą działalność zaczynając od września.

Konkurs na skarbonke

Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w kolejnym naszym konkursie na ekologiczną skarbonke. Prace proszę przynosić do sali 28. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie.

2

Gorączka złota

Od 1 stycznia do 31 maja w naszej szkole trwa akcja Gorączka złota. Zbieramy kazdy grosz do butelki klasowej. całość zostanie przeznaczona na POLSKI CZERWONY KRZYŻ

3

BABCIA I DZIADEK

W naszej szkole, podczas DNIA BABCI DZIADKA odbyła się licytacja przedmiotów ozdobnych, a zebrane pieniądze zostały przekazane organizacji UNICEF na dzieci z rejonów objętych działaniami wojennymi.

0

Sportowe przedszkolaki

W czwartek w naszej Szkole zostały zorganizowane zabawy sportowe dla przedszkolaków. Dzieci bawiły się doskonale podczas imprezy pod hasłem „Zima nie jest taka zła”.Dzieci otrzymały pamiątkowe puchary oraz sprzęt sportowy. Nie zabrakło też słodkich niespodzianek.

0

Apel „Bezpieczni w Sieci”

środę, 17.02.2016 roku w związku z realizacją Projektu „Sieciaki w SP 19”, uczniowie klasy IVb zaprosili kolegów i koleżanki na apel „Bezpieczni w Sieci”. Przygotowali program artystyczny, który informował o zagrożeniach jakie niesie niewłaściwe korzystanie z internetu.

0
1