1

Paliwo dla mózgu, czyli co jeść, aby zwiększyć tempo zapamiętywania i uczenia się?
Dobrze odżywiony mózg pracuje szybciej i sprawniej. Gdy jesteśmy głodni trudno utrzymać koncentrację - mózg daje znać, że brakuje mu paliwa. Nie wystarczy jednak zjeść czegokolwiek, aby umysł pracował na wysokich obrotach.
4
Blog SKO

SP 19 ELBLĄG

SP 19 ELBLĄG

W SKO działamy od 1968 r. Podejmujemy akcje mające na celu popularyzację oszczędzania, bierzemy udział w akcjach charytatywnych, dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo, jesteśmy aktywni ekologicznie, czynnie uczestniczymy w życiu szkoły i środowiska, a w tym roku po raz pierwszy piszemy bloga. Przedstawiamy bieżącą działalność zaczynając od września.

ZADANIA MATEMATYCZNE

NA KILKA WOLNYCH DNI PROPONUJEMY KONKURS MATEMATYCZNY. JEŚLI ROZWIĄŻESZ ZADANIA PRZYNIEŚ WYNIKI PO 2 STYCZNIA DO PANI ASI LUB PANI GRAŻYNY. Z PRZYNIESIONYCH KARTEK Z WYNIKAMI WYLOSUJEMY 1 NAGRODĘ.

1

Czerwonokrzyska gwiazdka

Kolejny raz nasi szkolni wolontariusze włączyli się do ogólnopolskiej akcji pomocy świątecznej pod znakiem "Czerwonokrzyskiej gwiazdki".Do paczek pozyskaliśmy trwałą żywność, środki czystości, słodycze i zabawki. Świąteczną pomoc kierujemy do osób najbardziej potrzebujących, które znalazły się w tru ...

1

ODWIEDZINY W DOMU DZIECKA

UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY Z OKAZJI ZBLIŻAJĄCYCH SIĘ ŚWIĄT ZANIEŚLI DO DOMU DZIECKA GRY I ZABAWKI, KTÓRE KUPILI ZA ZEBRANE PIENIĄDZE ZE SPRZEDAŻNY CIAST I ZEBRANE W SZKOLE .

1

SPRZEDAJEMY CIASTA

SZKOLNE KOŁO WOLONTARIATU ZORGANIZOWAŁO W SZKOLE SPRZEDAŻ CIAST. Z ZEBRANYCH PIENIĘDZY UCZNIOWIE POSTANOWILI ZAKUPIĆ ZABAWKI I GRY DO DOMU DZIECKA.

1

BOMBKA SKO- WYNIKI

I MIEJSCE- KLAUDIA SZYMCZYK 5C II MIEJSCE - NATALIA CHRUPAŁA 5C II MIEJSCE- HUBERT SROKA 6B GRATULUJEMY

1
1