1

SKO Blog Miesiąca
- laureaci etapu grudniowego
42
Blog SKO

SP 19 ELBLĄG

SP 19 ELBLĄG

W SKO działamy od 1968 r. Podejmujemy akcje mające na celu popularyzację oszczędzania, bierzemy udział w akcjach charytatywnych, dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo, jesteśmy aktywni ekologicznie, czynnie uczestniczymy w życiu szkoły i środowiska, a w tym roku po raz pierwszy piszemy bloga. Przedstawiamy bieżącą działalność zaczynając od września.

Prace - Bezpieczeństwo w sieci

Prace - Bezpieczeństwo w sieci zostały wykonane podczas zajęć komputerowych

4

Zachęcamy do zakładania konta dla ucznia

Podczas spotkań z rodzicami klas pierwszych zachęcaliśmy i rozdawaliśmy rodzicom deklaracje do wypełnienia.

0

Dbamy o bezpieczeństwo w sieci

Klasy pierwsze i drugie podczas zajęć komputerowych wykonywały prace nt Bezpieczeństwo w sieci.

1

POMAGAMY ZWIERZĘTOM

W szkole odbyła się zbiórka dla zwierząt. Uczniowie przynosili: karmę, pościel, ręczniki, koce. Wszystko to, aby psy i koty w elbląskim schronisku mogły spokojnie przetrwać zimę.

1

„Programujemy bezpieczeństwo”

Od 4 października nauczyciele z „dziewiętnastki” oraz policjanci z elbląskiej komendy, prowadzili we wszystkich szkołach podstawowych w Elblągu nietypowe lekcje z robotyki i bezpieczeństwa. Pomagały im w tym małe Ozoboty (roboty edukacyjne) programowane przez dzieci. Poruszały się one po specjalnie ...

1

Konkurs matematyczny MagicMath

W naszej szkole odbył się międzyszkolny konkurs matematyczny „MagicMath”. Uczniowie zmagali się z zadaniami matematycznymi w języku polskim, jak również w języku angielskim. Najlepsi okazali się: I m-ce – SP 12 II m-ce - SP 1 III m-ce – SP 11. Wszystkim bardzo gratulujemy. Zapraszamy za rok!

1
1