1

Czego życzyć Mamie z okazji jej Święta?
26 maja w Polsce obchodzimy bardzo ważne Święto – Dzień Matki
10
Blog SKO

SP 19 ELBLĄG

SP 19 ELBLĄG

W SKO działamy od 1968 r. Podejmujemy akcje mające na celu popularyzację oszczędzania, bierzemy udział w akcjach charytatywnych, dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo, jesteśmy aktywni ekologicznie, czynnie uczestniczymy w życiu szkoły i środowiska, a w tym roku po raz pierwszy piszemy bloga. Przedstawiamy bieżącą działalność zaczynając od września.

Zadanie matematyczne

Pan Adam zaoszczędził 1260 zł. Postanowił 1/4 kwoty wydać na zakupy świąteczne a 1/2 z całej kwoty przeznaczył na prezenty. Jaką sumę pieniędzy pan Adam przeznaczył na zakupy, jaką na prezenty i ile pieniędzy mu zostało? Odpowiedzi przynosimy do p. Asi i p. Grażyny do 1 grudnia.

5

Konkurs

Zachęcamy wszystkich do wziecia udziału w konkursie ,,ŚWIĄTECZNA BOMBKA SKO" Prace przynosimy do p. Asi Siwakowskiej lub p. Grażyny Hejnowicz do dnia 4 grudnia.

0

Światowy Dzień Życzliwości

Pod koniec listopada, kiedy na dworze jest szaro, buro i ponuro, obchodzimy Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Tego dnia wszyscy powinni być dla siebie mili, życzliwi i uśmiechnięci. Z tej okazji dzieci z klasy 5 obdarowały pracowników naszej szkoły oraz swoich kolegów dobrym słowem i uśmieche ...

2

" Medal gen. Nieczuja-Ostrowskiego"

09.11. w czasie apelu przypominającego drogę Polski do niepodległości, wolontariusze najbardziej zaangażowani na rzecz innych , zostali docenieni i odznaczeni przez przewodniczącego Rady Miasta- Marka Pruszaka, medalami gen. Nieczuja Ostrowskiego.

1

"Żonkilowe Pola Nadziei"

07.11. naszą szkołę odwiedzili znamienici goście: starosta elbląski, radny miasta Elbląg- Jan Redzimski, pracownik hospicjum Anna Podhorodecka. Przybyli oni, aby wraz ze społecznością szkoły zasadzić żonkile. Kwiaty te są symbolem nadziei dla cierpiących. Wiosną, gdy zakwitną, zostaną rozdane ludzio ...

1
1