1

Czego życzyć Mamie z okazji jej Święta?
26 maja w Polsce obchodzimy bardzo ważne Święto – Dzień Matki
8
Blog SKO

SP 19 ELBLĄG

SP 19 ELBLĄG

W SKO działamy od 1968 r. Podejmujemy akcje mające na celu popularyzację oszczędzania, bierzemy udział w akcjach charytatywnych, dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo, jesteśmy aktywni ekologicznie, czynnie uczestniczymy w życiu szkoły i środowiska, a w tym roku po raz pierwszy piszemy bloga. Przedstawiamy bieżącą działalność zaczynając od września.

KONKURS NA BOMBKĘ SKO

Ogłaszamy coroczny konkurs na najpiękniejszą bombkę SKO. Wykonane prace przynosimy do pani Asi i pani Grażyny.

4

Jak działa bankomat

Klasa 3c podcza zajęć rozmawiała nt Jak działa bankomat. Na szczęście wszyscy wiedzą,że pieniądze z bankomatu nie wychodzą w nieskończoność i trzeba je zarobić.

0

MATEMATYCZNA RULETKA

Anna Koronowska z Va i Piotr Kroll z IVc drużynowo zajęli I miejsce w międzyszkolnym konkursie matematycznym. Uczniowie rozwiązywali łamigłówki matematyczne, tangramy, rebusy a także zadania dotyczące przeliczania pieniędzy. Oprócz świetnej wiedzy matematycznej musieli wykazać się refleksem.

0

Nagrody

Wczoraj przedstawicielki banku PKO wręczyły nagrody naszym uczniom za napisanie najlepszej bajki o oszczędzaniu. Pierwsze miejsce zajęła Julia Markiewicz, 2 miejsce Anna Koronowska, 3 miejsce Bartosz Glowacki. Gratulujemy

1

APEL SKO

KLASA 3C PRZYGOTOWAŁA APEL NT pAŻDZIERNIK MIESIĄCEM OSZCZĘDZANIA. Podczas apelu zostały wręczone nagrody dla autorów bajek o oszczędzaniu.

0
1