1

Czego życzyć Mamie z okazji jej Święta?
26 maja w Polsce obchodzimy bardzo ważne Święto – Dzień Matki
8
Blog SKO

SP 19 ELBLĄG

SP 19 ELBLĄG

W SKO działamy od 1968 r. Podejmujemy akcje mające na celu popularyzację oszczędzania, bierzemy udział w akcjach charytatywnych, dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo, jesteśmy aktywni ekologicznie, czynnie uczestniczymy w życiu szkoły i środowiska, a w tym roku po raz pierwszy piszemy bloga. Przedstawiamy bieżącą działalność zaczynając od września.

KONKURS

ZAPROJEKTUJ BOMBKĘ SKO. TECHNIKA WYKONANIA PRACY DOWOLNA. MOŻESZ JĄ NARYSOWAĆ, WYCIĄĆ, WYKLEIĆ LUB POMALOWAĆ . PO WYKONANIU PRZYNIEŚ GOTOWĄ PRACĘ PANI ASI LUB PANI GRAŻYNIE. CZEKAMY NA PRACĘ DO 15 GRUDNIA .

1

DZIEŃ TALENTÓW W 2C

Uczniowie 2c mieli dzień talentów. Każdy uczeń mógł zaprezentować kolegom swój talent i umiejętności. Okazało się , że w klasie jest dużo talentów sportowych, plastycznych, muzycznych i matematycznych. Wszystkie zdolności na pewno przydadzą się w przyszłości a szczególnie szybkie liczenie pieniędzy.

1

ROZSTRZYGNIECIE KONKURSU PLASTYCZNEGO ,, BĄDŹ BEZPIECZNY NA DRODZE''

I MIEJSCE- MACIEJ RAŃCIA II MIEJSCE- WIKTOR WALCZAK

1

"Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę"

Już po raz drugi przyłączyliśmy się do akcji zorganizowanej przez Nadleśnictwo Elbląg "Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę". Przez cały październik zbieraliśmy kasztany i żołędzie, które zimą napełnią brzuszki zwierząt leśnych. Łącznie zebraliśmy 620 kg darów jesieni. Serdeczniewszystki dziękujemy

1

Dzień Świętego Marcina

W tym roku kolejny już raz obchodzono w naszej szkole Dzień Świętego Marcina. Tym razem uczniowie z klasy VIc przygotowali inscenizację na temat życia tego skromnego i troszczącego się o biednych człowieka.Dzieci uczyły się liczyć po niemiecku i dzielic z innymi.

0

ZACHĘCAMY DO GŁOSOWANIA

W TYM TYGODNIU ZACHĘCALIŚMY I UCZYLIŚMY NASZYCH KOLEGÓW I KOLEZANKI JAK ODDAĆ GŁOS NA NASZ BLOG

0

APEL SKO

KLASA 2C PRZYGOTOWAŁA KRÓTKIE PRZEDSTAWIENIE ZACHĘCAJĄCE DZIECI DO OSZCZĘDZANIA PIENIĘDZY.

3
1