1

Paliwo dla mózgu, czyli co jeść, aby zwiększyć tempo zapamiętywania i uczenia się?
Dobrze odżywiony mózg pracuje szybciej i sprawniej. Gdy jesteśmy głodni trudno utrzymać koncentrację - mózg daje znać, że brakuje mu paliwa. Nie wystarczy jednak zjeść czegokolwiek, aby umysł pracował na wysokich obrotach.
7
Blog SKO

SP 19 ELBLĄG

SP 19 ELBLĄG

W SKO działamy od 1968 r. Podejmujemy akcje mające na celu popularyzację oszczędzania, bierzemy udział w akcjach charytatywnych, dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo, jesteśmy aktywni ekologicznie, czynnie uczestniczymy w życiu szkoły i środowiska, a w tym roku po raz pierwszy piszemy bloga. Przedstawiamy bieżącą działalność zaczynając od września.

Pracujemy i zagadki rozwiązujemy

Podczas zajęć w klasie 1 c uczniowie rozwiązywali zagadki z gazetki ,, Poradnik ekonomiczny dla najmłodszych'' Zadania urozmaiciły zajęcia i nie sprawiały dzieciom kłopotu.

2

ZBIERAMY PIENIĄDZE NA SCHRONISKO

Klasa 2 b zorganizowała loterię fantową z której zebrane pieniądze 117 zł zostały przeznaczone na zakup misek dla zwierząt ze schroniska . Dodatkowo zbierali koce, karmę, smycze i zabawki dla zwierząt.

0

KONKURS PLASTYCZNY

Zachęcamy do udziału w konkursie plastycznym ,,Oszczędzam na...'' Technika dowolna, format A4. Prace plastyczne proszę przynosić do sali 28 i 42. Czekają nagrody.

0

APEL SKO

Dnia 4 listopada klasa I c przygotowała apel, podczas którego zachęcała do oszczędzania pieniędzy i ekologicznego trybu życia. Po przedstawieniu przedstawiciel banku- pani Beata Mazurek wręczyła dyplom dla pani Aleksandry Nieżurawskiej- dyrektor szkoły oraz nagrodziła brązową odznaką opiekunów SKO: ...

0
1