1

5 zł jakiego jeszcze nie było! Narodowy Bank Polski wprowadził do obiegu nową monetę
Moneta jest częścią serii „Odkryj Polskę”, która prezentuje ciekawe miejsca i zabytki z różnych regionów kraju. Nowe 5 zł upamiętnia realizację pierwszego etapu nowej drogi wodnej, łączącej Zalew Wiślany z Zatoką Gdańską, która została oficjalnie otwarta 17 września 2022 r.
1
Blog SKO

SP 19 ELBLĄG

SP 19 ELBLĄG

W SKO działamy od 1968 r. Podejmujemy akcje mające na celu popularyzację oszczędzania, bierzemy udział w akcjach charytatywnych, dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo, jesteśmy aktywni ekologicznie, czynnie uczestniczymy w życiu szkoły i środowiska, a w tym roku po raz pierwszy piszemy bloga. Przedstawiamy bieżącą działalność zaczynając od września.

MALI EKOLODZY

Uczniowie klas pierwszych wzięli udział w uroczystym pasowaniu na Młodego Ekologa. Tradycją szkoły jest to, iż ta uroczystość, odbywa się w październiku, kiedy obchodzi się Światowy Dzień Drzewa. Mamy nadzieję, że wczesna edukacja ekologiczna wpłynie na poszanowanie środowiska i pozostawienie czyst ...

1

PAŹDZIERNIK MIESIĄCEM OSZCZĘDZANIA

Klasa 3 b przygotowała apel, podczas którego zachęcała do oszczędzania pieniędzy i ekologicznego trybu życia. Po przedstawieniu przedstawiciel banku- pani Beata Mazurek nagrodziła brązową odznaką byłego opiekuna SKO naszej szkoły. Gratulujemy pani Marii Miścickiej.

1

KONKURS PLASTYCZNY

Ogłaszamy konkurs na najciekawszą pracę plastyczną na temat ,,Październik miesiącem oszczędzania" Technika i format pracy dowolny. Pracę proszę składać u pani Joanny Siwkowskiej-Klimczyk lub u pani Grażyny Hejnowicz-Zabłockiej. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie . Nagrody czekają.

0

PSY DZIECIOM

Naszą szkołę, klasy 0 odwiedziły Panie z Fundacji "Psy Dzieciom". Tematem spotkania było "Bezpiecznie z psem". Panie rozmawiały z dziećmi na temat bezpiecznego poruszania się o zmroku, oraz uczyły bezpiecznej postawy w kontakcie z psem. Każdy mógł pogłaskać i przytulić czworonoga.

0
1