1

Ekologiczne Igrzyska Olimpijskie w Paryżu: jak sport i ekologia idą ze sobą w parze
Ekologia przenika różne sfery życia człowieka i jak się okazuje, może mieć wiele wspólnego ze sportem, a w szczególności z organizacją dużych wydarzeń sportowych. Tego typu imprezy często wpływają negatywnie na zanieczyszczenia powietrza, wody czy gleby. Na szczęście organizatorzy wprowadzają ekolog ...
9
Blog SKO

SP 19 ELBLĄG

SP 19 ELBLĄG

W SKO działamy od 1968 r. Podejmujemy akcje mające na celu popularyzację oszczędzania, bierzemy udział w akcjach charytatywnych, dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo, jesteśmy aktywni ekologicznie, czynnie uczestniczymy w życiu szkoły i środowiska, a w tym roku po raz pierwszy piszemy bloga. Przedstawiamy bieżącą działalność zaczynając od września.

Potrafimy się dzielić tym co mamy.

Dnia 21.01 klasa 2d odwiedziła wychowanków Domu Dziecka. Dzieci złożyły im życzenia na Nowy Rok, spędzily czas na wspólnej rozmowie i zabawie. Na koniec obdarowaly ich drobnymi upominkami i słodyczami kupionymi z własnych oszczednosci.

1

Żywa lekcja historii

Od wielu lat lekcje takie prezentowane są przez rycerzy Chorągwi Komturii Gniewskiej, którzy odwiedzają naszą szkołę zachęcając uczniów do poznawania historii. Uczniowie naszej szkoły mogli dowiedzieć się jak wyglądało ubranie rycerza i ile kosztowało.

0

Skarbonka SKO-konkurs

Zapraszamy do kolejnego konkursu SKO. Wykonaj skarbonka SKO dowolną techniką. Gotowa skarbonka przynieś do pani Asi lub pani Grażyny. Nagrodzony najciekawsze pomysły. Powodzenia.

0

Wyniki konkursu ,, Bombka SKO''

1 miejsce Amelia Szulc 1c 2 miejsce Michał ZAblocki 3 3 miejsce Hubert Fercho 2 c Gratulujemy

0

24 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Pomimo mroźnej pogody atmosfera w naszym dziewiętnastkowym sztabiku była bardzo gorąca, a nasi przyjaciele otworzyli swoje serca i portfele aktywnie uczestnicząc w naszej akcji. Jak co roku zapewniliśmy naszym gościom moc atrakcji. Występy uczniów przeplatane były aukcjami.

3

ŻYCZENIA NOWOROCZNE

RADOSNEGO NOWEGO ROKU 2016 Z MARZENIAMI O KTÓRE WARTO WALCZYĆ, Z RADOŚCIAMI Z KTÓRYMI WARTO SIĘ DZIELIĆ, Z PRZYJACIÓŁMI Z KTÓRYMI WARTO BYĆ I Z NADZIEJĄ BEZ KTÓREJ NIE DA SIĘ ŻYĆ.

2
1