1 2 następna ostatnia

Park kieszonkowy – niewielka wyspa zieleni w dużym mieście
Park kieszonkowy (z ang. pocket park) to po prostu niewielki park. Tego typu przestrzenie zazwyczaj można spotkać w dużych miastach. Zlokalizowane są w pobliżu osiedli, na których brakuje terenów zielonych.
2
Blog SKO

Sowia Góra SP3

Sowia Góra SP3

Witamy serdecznie! SKO w naszej szkole działa od października 2012r. Tradycją "Trójki " jest propagowanie idei przedsiębiorczości. Chcielibyśmy zapoznać Was, Drodzy Internauci, z działaniami, jakie prowadzimy w naszej szkole. Zachęcamy wszystkich Gości do częstych odwiedzin bloga. U nas naprawdę dużo się dzieje! Prosimy Was o komentarze na temat naszych inicjatyw. Mile widziane będą również oceny naszego bloga. Zapraszamy do komentowania i oceniania naszych wpisów. Dziękujemy!

Nowi członkowie SKO.

Pierwsze klasy w szeregach SKO.

1

Tonery

Komputery za tonery.

11

Butelki Pet

Butelki zgniatamy i do worów wrzucamy.

1

Zbiórka używanych telefonów

Dbamy o środowisko!

10

Konkurs plastyczny.

Redakcja poradnika ekonomicznego dla najmłodszych "Brawo Bank" ogłosiła konkurs plastyczny "Marzenia z SKO i PKO Junior", który polega na przedstawieniu swoich marzeń, które udało Wam się zrealizować dzięki oszczędnościom.

7

V Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w naszej szkole

25 września w szkołach w wielu krajach obchodzony jest jako Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. W tym roku nasza szkoła również włączyła się do tej akcji, mającej na celu propagowanie znajomości tabliczki mnożenia. Dziś dorośli i dzieci zamienili się rolami i to uczniowie klas 4-5 odpytywali starszyc

6
1 2 następna ostatnia