1 2 3 następna ostatnia

Dzień bez Samochodu 2021
22 września w wielu miastach w Polsce można skorzystać z bezpłatnej komunikacji miejskiej.
15
Blog SKO

Sowia Góra SP3

Sowia Góra SP3

Witamy serdecznie! SKO w naszej szkole działa od października 2012r. Tradycją "Trójki " jest propagowanie idei przedsiębiorczości. Chcielibyśmy zapoznać Was, Drodzy Internauci, z działaniami, jakie prowadzimy w naszej szkole. Zachęcamy wszystkich Gości do częstych odwiedzin bloga. U nas naprawdę dużo się dzieje! Prosimy Was o komentarze na temat naszych inicjatyw. Mile widziane będą również oceny naszego bloga. Zapraszamy do komentowania i oceniania naszych wpisów. Dziękujemy!

Zakrętkowy zawrót głowy

z logo SKO. Promujemy SKO!

3

Poznanie tajników pracy Banku PKO

Zajęcia przeprowadzone przez Dyrektor Banku PKO w Będzinie - Pani Elżbieta Oskroba

6

Wyniki konkursu ,,Portret Żyrafy Lokatki''

Wręczenie dyplomów i nagród przez Dyrektora Banku PKO w Będzinie - Pani Elżbieta Oskroba oraz Opiekuna SKO Banku PKO - Pani Wioletta Kotuła

4
1 2 3 następna ostatnia