1 2 3 następna ostatnia


Sowia Góra SP3

Sowia Góra SP3

Witamy serdecznie! SKO w naszej szkole działa od października 2012r. Tradycją "Trójki " jest propagowanie idei przedsiębiorczości. Chcielibyśmy zapoznać Was, Drodzy Internauci, z działaniami, jakie prowadzimy w naszej szkole. Zachęcamy wszystkich Gości do częstych odwiedzin bloga. U nas naprawdę dużo się dzieje! Prosimy Was o komentarze na temat naszych inicjatyw. Mile widziane będą również oceny naszego bloga. Zapraszamy do komentowania i oceniania naszych wpisów. Dziękujemy!

Piszą o Nas.

Wiadomości Zagłębia

11

Wyniki Konkursu SKO dla szkół i nauczycieli

Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzców tegorocznego etapu krajowego Konkursu SKO dla szkół i nauczycieli.

4

Goście w IA - promocja SKO

Dzieci czytają dzieciom.

2
1 2 3 następna ostatnia