1 2 3 następna ostatnia

Potrafisz zatrzymać lato?
Podpowiem Ci jak to zrobić :-).
Blog SKO

Sowia Góra SP3

Sowia Góra SP3

Witamy serdecznie! SKO w naszej szkole działa od października 2012r. Tradycją "Trójki " jest propagowanie idei przedsiębiorczości. Chcielibyśmy zapoznać Was, Drodzy Internauci, z działaniami, jakie prowadzimy w naszej szkole. Zachęcamy wszystkich Gości do częstych odwiedzin bloga. U nas naprawdę dużo się dzieje! Prosimy Was o komentarze na temat naszych inicjatyw. Mile widziane będą również oceny naszego bloga. Zapraszamy do komentowania i oceniania naszych wpisów. Dziękujemy!

Wspieraj talenty dzieci!

Czekamy na Twój głos

7

Ostatnia

zapisana uczennica w tym roku szkolnym do SKO

4

Zapraszamy na Piknik Rodzinny pełen atrakcji!

Piknik Rodzinny z Żyrafą Lokatką

12
1 2 3 następna ostatnia