1

5 powodów, dla których warto wziąć udział w „Teście wiedzy SKO”
Dowiedz się, co zyskasz, dzięki udziałowi w ogólnopolskim teście. Do udziału w nim zapraszamy wszystkie dzieci do 13. roku życia (również te, które nie posiadają konta SKO), których szkoła uczestniczy w programie edukacyjnym SKO PKO Banku Polskiego. Każdy może zostać „Mistrzem wiedzy SKO”!
41
Blog SKO

SOSW Nr 4 (dla Dzieci Niesłyszących i Słabosłyszących) w Łodzi

SOSW Nr 4 (dla Dzieci Niesłyszących i Słabosłyszących) w Łodzi

Mistrz Świata w siatkówce Mariusz Wlazły z wizytą u nas!

Odwiedził nas Mariusz Wlazły - Mistrz Świata w siatkówce. Dzieci i młodzież zadawali pytania o siatkówce, o jego karierze sportowej. Następnie odbył się mecz naszych uczniów wspólnie z Mariuszem Wlazłym! Emocji było sporo! Dziękujemy!

0

Byliśmy w Oddziale nr 1 PKO BP w Łodzi.

Byliśmy w Oddziale nr 1 PKO BP w Łodzi. Zwiedziliśmy izbę pamięci, wspaniały skarbiec. Oprowadziła nas Pani Dorota Dziewulska. Dziękujemy! Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej.

1

Losowanie skarbonek (język migowy)

Przedstawiamy cykl filmów o SKO w języku migowym. Kolejna część przedstawia film pt. "SKO - Losowanie skarbonek". Zapraszamy do obejrzenia!

0

Twój Plan Oszczędzania (język migowy)

Przedstawiamy cykl filmów o SKO w języku migowym. Kolejna część przedstawia film pt. "SKO - Twój Plan Oszczędzania". Zapraszamy do obejrzenia!

0

Ile zyskasz na oszczędzaniu (język migowy)

Przedstawiamy cykl filmów o SKO w języku migowym. Kolejna część przedstawia film pt. "SKO - Ile zyskasz na oszczędzaniu". Zapraszamy do obejrzenia!

0

Jak zmienić swój profil (język migowy)

Przedstawiamy cykl filmów o SKO w języku migowym. Kolejna część przedstawia film pt. "SKO - Jak zmienić swój profil". Zapraszamy do obejrzenia!

0

Odznaki dla oszczędnych (język migowy)

Przedstawiamy cykl filmów o SKO w języku migowym. Kolejna część przedstawia film pt. "SKO - Odznaki dla oszczędnych". Zapraszamy do obejrzenia!

0

Jak założyć skarbonkę (język migowy)

Przedstawiamy cykl filmów o SKO w języku migowym. Kolejna część przedstawia film pt. "SKO - Jak założyć skarbonkę". Zapraszamy do obejrzenia!

0

Kilka słów o skarbonkach (język migowy)

Przedstawiamy cykl filmów o SKO w języku migowym. Kolejna część przedstawia film pt. "SKO - Kilka słów o skarbonkach". Zapraszamy do obejrzenia!

0

Do czego służy strona główna (język migowy)

Przedstawiamy cykl filmów o SKO w języku migowym. Kolejna część przedstawia film pt. "SKO - Do czego służy strona główna". Zapraszamy do obejrzenia!

0
1