1

5 powodów, dla których warto wziąć udział w „Teście wiedzy SKO”
Dowiedz się, co zyskasz, dzięki udziałowi w ogólnopolskim teście. Do udziału w nim zapraszamy wszystkie dzieci do 13. roku życia (również te, które nie posiadają konta SKO), których szkoła uczestniczy w programie edukacyjnym SKO PKO Banku Polskiego. Każdy może zostać „Mistrzem wiedzy SKO”!
40
Blog SKO

SOSW Nr 4 (dla Dzieci Niesłyszących i Słabosłyszących) w Łodzi

SOSW Nr 4 (dla Dzieci Niesłyszących i Słabosłyszących) w Łodzi

Dzień Edukacji Narodowej

W dniu 13-10-2017 odbyła się uroczystość z okazji Dnia Eukacji Narodowej. Wszystkim Nauczycielom i Wychowawcom życzymy sukcesów, radości i spełnienia marzeń.

6

Konferencja naukowa pod tytułem „Zagrożenia w ruchu drogowym. Łódź chroni przed nadmierną prędkością”.

11 października 2017r. odbyła się konferencja naukowa pod tytułem „Zagrożenia w ruchu drogowym. Łódź chroni przed nadmierną prędkością”. Spotkanie zorganizowała Komenda Miejska Policji w Łodzi we współpracy z Centrum Technologii Bezpieczeństwa w Logistyce Uniwersytetu Łódzkiego. Motywem przewodnim ...

0

Centrum Informacji dla Rodzin Dzieci z Uszkodzonym Słuchem zaprasza Cię na bezpłatne wykłady i spotkania.

Jesteś słyszącym rodzicem dziecka z uszkodzonym słuchem? Jesteś głuchym rodzicem dziecka słyszącego? Jesteś głuchym rodzicem i masz głuche dziecko? Jesteś opiekunem dziecka z uszkodzonym słuchem? Twoje dziecko nosi implant ślimakowy, aparat słuchowy?

2

Wycieczka do Ojcowa

W dniach od 29 września do 1 października byliśmy na wycieczce w Ojcowskim Parku Narodowym. Zapraszamy do czytania i obejrzenia fotorelacji.

0

Warsztaty w ZSP nr 9

2 października 2017 r. uczniowie z klas III A oraz III B gimnazjum wraz z panią Małgosią i panią Moniką uczestniczyli w warsztatach zorganizowanych przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 9 im KEN przy Aleja Politechniki 38. Zostaliśmy tam zaproszeni na spotkanie z młodzieżą z Niemiec. Szkoła ponad ...

0
1