1

Kreatywnie z Lokatką
Zrób piłeczkę do gry w zośkę.
26
Blog SKO

SOSW Nr 4 (dla Dzieci Niesłyszących i Słabosłyszących) w Łodzi

SOSW Nr 4 (dla Dzieci Niesłyszących i Słabosłyszących) w Łodzi

Byliśmy w Papugarni

W dniu 26 stycznia 2018 roku byliśmy w Papugarni. Jest to takie miejsce, w którym papugi mogą siadać na naszych ramionach i karmione przez nas. Papugi to bardzo inteligentne, ciekawskie i towarzyskie ptaki. Na Ziemi jest ich wiele gatunków. Mogliśmy zobaczyć te najbardziej rozgadane i ubarwione pap ...

7

Bal karnawałowy 2018

W dniu 24 stycznia odbył się Bal Karnawałowy 2018 zorganizowany przez Samorząd Szkolny i SKO. Przybyli do nas goście z Publicznego Gimnazjum nr 28 z klasy IIIb. Zabawę poprowadzili pan Janusz i pan Przemek. Świetnie się bawiliśmy. Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej.

2

Kiermasz „ŚWIĄTECZNY SEZAM” oraz Wigilia 2017

Kiermasz odbył się w dniu 20-12-2017 w godz. 9.00 – 10.30 na korytarzu szkolnym. W tym czasie można było zobaczyć konkursowe choinki. Po kiermaszu wszyscy zostali zaproszeni na wigilię szkolną. Przyszedł Święty Mikołaj i rozdał prezenty uczniom (w tym naszym członkom SKO).

5

Międzyszkolny Konkurs "Świąteczne inspiracje" w SOSW nr 1

Uczniowie ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 im. Janusza Korczaka zaprosili nas do wzięcia udziału w Międzyszkolnym Konkursie "Świąteczne inspiracje", które odbyło się w dniu 12 grudnia 2017r. W tym konkursie wzięły 4-osobowe drużyny.

1

Odwiedził nas zespół taneczny ATUT wraz z paniami Sylwią i Martą

W dniu 11 grudnia b.r. w szkole upłynął nam w tanecznych rytmach. Odwiedził nas zespół taneczny ATUT wraz z paniami Sylwią i Martą.W części pierwszej oglądaliśmy pokaz dla wszystkich uczniów, następnie odbyły się warsztaty taneczne dla uczennic zaangażowanych w projekt Erasmus+.Dziewczynki uczyły si ...

1
1