1 2 3 następna ostatnia

5 powodów, dla których warto wziąć udział w „Teście wiedzy SKO”
Dowiedz się, co zyskasz, dzięki udziałowi w ogólnopolskim teście. Do udziału w nim zapraszamy wszystkie dzieci do 13. roku życia (również te, które nie posiadają konta SKO), których szkoła uczestniczy w programie edukacyjnym SKO PKO Banku Polskiego. Każdy może zostać „Mistrzem wiedzy SKO”!
44
Blog SKO

SOSW KOŁO

SOSW KOŁO

Witamy wszystkich bardzo serdecznie na blogu SKO w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Świętego Mikołaja w Kole. Specjalnie dla Was będziemy prezentować scenki z życia Naszej szkolnej społeczności, w skład której wchodzą: Szkoła Podstawowa, Szkoła Branżowa I Stopnia oraz Szkoła Przysposabiająca do Pracy. Zapraszamy więc do wspólnych spotkań na Naszym blogu. Czekamy na Wasze odwiedziny, komentarze, opinie i głosy :)

Rodzic aktywnym blogowiczem

Pod takim hasłem promowaliśmy naszego bloga i SKO podczas zebrania z rodzicami, które odbyło się w piątek 28 września br.

40

"SKOwo" z wizytą w banku

We wtorek,25 września br.,uczniowie należący do Klubu Młodego SKO-wicza "SKOwo" odwiedzili kolski oddział PKO Banku Polskiego.

34

Super promocja naszego bloga

Od dzisiaj nasz blog i SKO będą widoczne i rozpoznawalne w całym mieście.

33

Promujemy SKO i nasz konkurs

Trzy lokalne portale internetowe zamieściły informacje promujące Konkurs "Poradnik o oszczędzaniu", zorganizowany przez naszą SKO, Filię dla Dzieci Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kole pod patronatem kolskiego oddziału PKO Banku Polskiego.

30

Zapraszamy do konkursu SKO "Poradnik o oszczędzaniu"

Szkolna Kasa Oszczędności przy Specjalnym Ośrodku Szklono- Wychowawczym w Kole, Filia dla Dzieci Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kole pod patronatem PKO Banku Polskiego oddział 1 w Kole zapraszają do udziału w konkursie plastycznym: "Poradnik o oszczędzaniu"

29

"SKOwo" wkracza w świat pieniędzy

W Klubie Młodego SKO-wicza "SKOwo" odbyły się drugie zajęcia z wykorzystaniem "Dziecięcego przewodnika po świecie pieniędzy - Przygody Kuby Pieniążka i Żyrafy Lokatki."

23

Witamy w SKO :)

Miło nam ogłosić, że nasza drużyna SKO powiększyła się o nowego ucznia.

26

Nasz pomysł na promocję bloga

W środę nasi najmłodsi SKO-wicze, ubrani w "firmowe" koszulki, pełni zapału i pozytywnej energii promowali w szkole Bloga SOSW w Kole.

30

Piszą o nas w mieście i w powiecie

Ukazały się dwa kolejne artykułu promujące nasze SKO, prowadzonego bloga oraz program SKO PKO Banku Polskiego.

28
1 2 3 następna ostatnia