1

Znamy zwycięzców etapu krajowego Konkursu SKO
Sprawdź, która szkoła otrzyma od PKO Banku Polskiego nagrodę główną w wysokości 20 tys. zł.
32
Blog SKO

SOSW KOŁO

SOSW KOŁO

Witamy wszystkich bardzo serdecznie na blogu SKO w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Świętego Mikołaja w Kole. Specjalnie dla Was będziemy prezentować scenki z życia Naszej szkolnej społeczności, w skład której wchodzą: Szkoła Podstawowa, Szkoła Branżowa I Stopnia oraz Szkoła Przysposabiająca do Pracy. Zapraszamy więc do wspólnych spotkań na Naszym blogu. Czekamy na Wasze odwiedziny, komentarze, opinie i głosy :)

SUPER CHŁOPAK 2015

29 września odbyła się zabawa taneczna z okazji Dnia Chłopca, której towarzyszyła kolejna edycja konkursu o zaszczytny tytuł " Super Chłopaka."

10

VI Regionalny Mityng Lekkoatletyczny Olimpiad Specjalnych

W dniach 18-19 września 2015r., na stadionie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie, spotkało się 130 zawodników z 13 klubów Olimpiad Specjalnych z terenu Wielkopolski podczas VI Regionalnego Mityngu Lekkoatletycznego.

1

Mistrzostwa Polski w Piłce Siatkowej Plażowej

W dniach 23-25.06.2015r., w Świnoujściu odbyły się Mistrzostwa Polski w Piłce Siatkowej Plażowej. Nasz Ośrodek reprezentowały dwie drużyny - dziewcząt i chłopców, które pilnie trenowały pod kierunkiem naszych "wuefistów"- Małgosi Kolasy i Pawła Grabarczyka.

1
1