1 2 następna ostatnia


SOSW KOŁO

SOSW KOŁO

Witamy wszystkich bardzo serdecznie na blogu SKO w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Świętego Mikołaja w Kole. Specjalnie dla Was będziemy prezentować scenki z życia Naszej szkolnej społeczności, w skład której wchodzą: Szkoła Podstawowa, Szkoła Branżowa I Stopnia oraz Szkoła Przysposabiająca do Pracy. Zapraszamy więc do wspólnych spotkań na Naszym blogu. Czekamy na Wasze odwiedziny, komentarze, opinie i głosy :)

Turnus w Wiśle

Od 19 do 30 czerwca 2017r, grupa wychowanków naszego Ośrodka przebywa na Turnusie Rehabilitacyjno-Terapeutycznym w Wiśle.

53

Podziękowania i nagrody od SKO

Podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego 2016/2017 wręczyliśmy dyplomy i nagrody dla uczniów, którzy aktywnie wspierali naszą działalność oraz przyczynili się do sukcesów akcji i zbiórek prowadzonych przez SKO.

9

2017 – ROK RZEKI WISŁY

Wisła jest najdłuższą polską rzeką, jest uważana przez wielu Polaków za symbol naszej Ojczyzny – określana jest też często jako "królowa polskich rzek". W 550 rocznicę pierwszego wolnego flisu na rzece Wiśle przyłączyliśmy się do obchodów jej święta.

18

Nasza Kronika

14 czerwca 2017r. wysłaliśmy Kronikę SKO do naszego opiekuna w PKO Banku Polskim oddział 1 w Kole.

13

Dzień Rodziny

2 czerwca 2017r., odbył się szkolny festyn z okazji Dnia Rodziny.

8

Podsumowanie Konkursu Plastycznego „Wielki Błękit”

12 czerwca 2017r., w siedzibie Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kole, odbyło się uroczyste podsumowanie Konkursu Plastycznego „Wielki Błękit”. Organizatorami konkursu byli: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Kole – Klub Przyrodnika i Popołudniowy Klub Książkolubów oraz Powiatowa ...

26

Nakrętki od SKO - zebrane i gotowe do odbioru

Przygotowaliśmy dla mamy Antka kolejną partię plastikowych nakrętek, które pomogą wesprzeć jego kosztowną i długotrwałą rehabilitację.

5

Rajd Rowerowy dla Osób z Niepełnosprawnością

W dniu 03.06.2017 odbył się Rajd Rowerowy dla Osób z Niepełnosprawnością. Jego organizatorami byli: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Kole i Stowarzyszenie „Przyjaciele Świętego Mikołaja”.

18
1 2 następna ostatnia