1 2 następna ostatnia

5 zł jakiego jeszcze nie było! Narodowy Bank Polski wprowadził do obiegu nową monetę
Moneta jest częścią serii „Odkryj Polskę”, która prezentuje ciekawe miejsca i zabytki z różnych regionów kraju. Nowe 5 zł upamiętnia realizację pierwszego etapu nowej drogi wodnej, łączącej Zalew Wiślany z Zatoką Gdańską, która została oficjalnie otwarta 17 września 2022 r.
0
Blog SKO

SOSW KOŁO

SOSW KOŁO

Witamy wszystkich bardzo serdecznie na blogu SKO w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Świętego Mikołaja w Kole. Specjalnie dla Was będziemy prezentować scenki z życia Naszej szkolnej społeczności, w skład której wchodzą: Szkoła Podstawowa, Szkoła Branżowa I Stopnia oraz Szkoła Przysposabiająca do Pracy. Zapraszamy więc do wspólnych spotkań na Naszym blogu. Czekamy na Wasze odwiedziny, komentarze, opinie i głosy :)

Tablety za wybitne osiągnięcia

Stowarzyszenie „Przyjaciele Świętego Mikołaja”, działające w Naszym Ośrodku, wyszło z inicjatywą nagrodzenia w sposób szczególny uczniów za wybitne wyniki w roku szkolnym 2015/2016. Postanowiło zgromadzić fundusze na zakup tabletów lub pozyskać tablety od lokalnych firm i instytucji.

35

WAKACJE = BEZPIECZNIE + AKTYWNIE

22 czerwca 2016r. Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe Oddział Miejsko-Powiatowy w Kole przeprowadziło dla Naszych wychowanków pokaz pierwszej pomocy.

1

X Integracyjne Zawody Wędkarskie Powiatu Kolskiego

16 czerwca 2016r. , nad Zalewem Ruszkowskim, odbyły się jubileuszowe X Integracyjne Zawody Wędkarskie Powiatu Kolskiego.

5

Piknik SKO

18 czerwca 2016r., na terenie Stadionu Miejskiego w Kole, PKO Bank Polski oddział 1 w Kole przygotował wspaniałą imprezę - Piknik SKO. Zorganizowano go z myślą o SKO-wiczach, dla których PKO Bank Polski w Kole jest oddziałem prowadzącym i sprawującym opiekę.

9

Uroczyste podsumowanie jubileuszowej 10. Edycji Konkursu Plastycznego „ Trzecia planeta od Słońca”

16 czerwca 2016r., w siedzibie Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kole, odbyło się podsumowanie 10. Edycji Konkursu Plastycznego „Trzecia planeta od Słońca”. Organizatorami konkursu byli: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Kole i Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kole.

4

Nasza Kronika już wysłana...

Kończy się rok szkolny, więc nadszedł czas podsumowań działalności Szkolnej Kasy Oszczędności w SOSW Koło.

1

Zajęcia z SKO w klasie VI "s"

2 czerwca 2016r. i 9 czerwca 2016r. odbyły się zajęcia dla uczniów klasy VI "s", które przygotowali opiekunowie SKO wspólnie z panią Andżeliką Gutowską - pracownikiem PKO Bank Polski oddział 1 w Kole.

3

Podsumowanie akcji zbiórki makulatury z SKO i Klubem Przyrodnika

„Akcja Makulatura” to nazwa zorganizowanej w naszej placówce zbiórki makulatury, która trwała w okresie od września 2015r. do czerwca 2016r. Podczas obchodów jubileuszu 30-lecia SKO w naszym ośrodku i 1. urodzin szkolnego bloga dokonaliśmy podsumowania całorocznych działań w tym zakresie.

4

Jubileuszowe losowanie Szkolnej Loterii SKO

W czwartek , 08 czerwca 2016r., podczas obchodów jubileuszu 30-lecia SKO w naszej placówce i 1.urodzin szkolnego bloga odbyło się wyjątkowe losowanie Szkolnej Loterii SKO. Tym razem losowania trzech szczęśliwych kuponów dokonali Żyrafa Lokatka i Pancernik Hatetepes, którzy przybyli na urodziny SKO.

1
1 2 następna ostatnia