1 2 następna ostatnia

Czy monety i banknoty można kolekcjonować?
Przeczytaj wpis i poznaj ciekawostkę jaką dla Ciebie przygotowałam.
10
Blog SKO

SOSW KOŁO

SOSW KOŁO

Witamy wszystkich bardzo serdecznie na blogu SKO w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Świętego Mikołaja w Kole. Specjalnie dla Was będziemy prezentować scenki z życia Naszej szkolnej społeczności, w skład której wchodzą: Szkoła Podstawowa, Szkoła Branżowa I Stopnia oraz Szkoła Przysposabiająca do Pracy. Zapraszamy więc do wspólnych spotkań na Naszym blogu. Czekamy na Wasze odwiedziny, komentarze, opinie i głosy :)

Pysznie, zdrowo, owocowo...

We wtorek, 29 maja br., cała społeczność naszej szkoły spotkała się na kulinarnych warsztatach, których przewodnim tematem były owoce.

27

Świętujemy 3. urodziny :)

29 maja to dla nas ważna data . Nasz blog obchodzi właśnie ... 3. urodziny

8

Publikacje w mediach

na temat sukcesu naszych uczniów w Olimpiadzie Matematyczno-Przyrodniczej.

12

Wycieczka do banku

25 maja br., grupa naszych wychowanków z klas: III-IV-V oraz VII wraz z opiekunami odwiedziła 1 oddział PKO Banku Polskiego w Kole.

14

Konto dopasowane do moich potrzeb...

23 maja br., uczniowie szkoły zawodowej uczestniczyli w zajęciach z pracownikami PKO Banku Polskiego oddział 1 w Kole.

5

Alfabet zdrowia

Dla naszych najmłodszych SKO-wiczów z klasy I przygotowaliśmy i przeprowadziliśmy pierwsze zajęcia z wykorzystaniem przewodnika dla dzieci i rodziców "Apetyt na zdrowie - czyli o zasadach prawidłowego odżywiania, świadomym kupowaniu i niemarnowaniu żywności."

18

II. miejsce na Olimpiadzie Matematyczno-Przyrodniczej

16 maja 2018r., w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczy im. Kornela Makuszyńskiego w Turku odbyła się IX Międzyośrodkowa Olimpiada Matematyczno-Przyrodnicza.

22

"KOCHAM CIĘ, POLSKO!"

Maj to szczególny miesiąc w historii Polski i ważne jest, aby każdy z nas wiedział i pamiętał, co symbolizują czerwone kartki w kalendarzu. Doskonałą okazją do tego okazał się I Turniej Szkolny pod hasłem „Kocham Cię, Polsko!”, który odbył się 11 maja br.

9

Książki od SKO

Na półki biblioteki szkolnej trafiły książki zakupione przez SKO za pieniądze pochodzące ze zbiórki makulatury.

11
1 2 następna ostatnia