1 2 następna ostatnia

Czy Twoi bliscy rozwiązali już „Test wiedzy SKO”?
Zaproś rodzinę do rywalizacji na wiedzę!
4
Blog SKO

SOSW KOŁO

SOSW KOŁO

Witamy wszystkich bardzo serdecznie na blogu SKO w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Świętego Mikołaja w Kole. Specjalnie dla Was będziemy prezentować scenki z życia Naszej szkolnej społeczności, w skład której wchodzą: Szkoła Podstawowa, Szkoła Branżowa I Stopnia oraz Szkoła Przysposabiająca do Pracy. Zapraszamy więc do wspólnych spotkań na Naszym blogu. Czekamy na Wasze odwiedziny, komentarze, opinie i głosy :)

Szkolny konkurs SKO "Wisła od A do Z"

W dniu dzisiejszym odbył się Szkolny Konkurs SKO "Wisła od A do Z" z zakresu edukacji matematycznej, geograficznej i czytelniczej, nad którym patronat objął PKO Bank Polski oddział 1 w Kole.

12

Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Moda z SKO"

Miło nam przedstawić laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Moda z SKO", których wybrała, powołana przez organizatorów, Komisja Konkursowa w dniu 25 maja 2017r.

22

Świętujemy 2. urodziny :)

Nasz blog obchodzi właśnie 2. urodziny...

17

" Moda z SKO" - kulisy konkursu

W dniu dzisiejszym Komisja Konkursowa w składzie: Agnieszka Sójecka - nauczyciel SOSW w Kole, Elżbieta Budzińska- dyrektor SOSW w Kole, Mateusz Michalak - uczeń oraz Andżelika Gutowska - opiekun SKO w PKO Banku Polskim oddział 1 w Kole, spotkała się w celu oceny prac nadesłanych na Ogólnopolski Konk ...

17

Przekazaliśmy zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny

W dniu dzisiejszym przekazaliśmy do organizatora programu Odzyskomania.pl – Fundacji Alter Eko, kolejną partię zebranych elektrośmieci.

6

Wygraliśmy Olimpiadę Matematyczno-Przyrodniczą

18 maja 2017r., odbyła się VIII Międzyośrodkowa Olimpiada Matematyczno-Przyrodnicza, której organizatorem był Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Kornela Makuszyńskiego w Turku.

44

"Dzień dobry! Chcę założyć konto..."

To temat zajęć, na które opiekunowie SKO zabrali uczniów klasy I-II ZSZ do PKO Banku Polskiego oddział 1 w Kole.

21

Spotkanie z Roksaną Jędrzejewską-Wróbel

Dnia 15 maja 2017 r. uczestniczyliśmy w spotkaniu z autorką znanych książek dla dzieci, panią Roksaną Jędrzejewską – Wróbel. Spotkanie miało miejsce w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kole.

16
1 2 następna ostatnia