1

Szybki przepis na pyszne lody
Do zrobienia tego letniego przysmaku potrzebne będą jedynie 3 składniki.
3
Blog SKO

SOSW KOŁO

SOSW KOŁO

Witamy wszystkich bardzo serdecznie na blogu SKO w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Świętego Mikołaja w Kole. Specjalnie dla Was będziemy prezentować scenki z życia Naszej szkolnej społeczności, w skład której wchodzą: Szkoła Podstawowa, Szkoła Branżowa I Stopnia oraz Szkoła Przysposabiająca do Pracy. Zapraszamy więc do wspólnych spotkań na Naszym blogu. Czekamy na Wasze odwiedziny, komentarze, opinie i głosy :)

Święto Bibliotek

Od 9 do 19 maja 2016r., Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kole zorganizowała szereg imprez tematycznie związanych z książką, w ramach Święta Bibliotek. Nie mogło tam zabraknąć oczywiście Naszych podopiecznych, wśród których byli także członkowie SKO.

14

Sukces naszych wychowanków na VII Międzyośrodkowej Olimpiadzie Matematyczno-Przyrodniczej

19 maja 2016 r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Turku odbyła się VII Międzyośrodkowa Olimpiada Matematyczno-Przyrodnicza pod hasłem „ Cztery żywioły”, w której wzięło udział pięć drużyn z placówek z Turku, Koła, Konina, Rychwała i Stemplewa.

4

Obchody Dnia Godności Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną i podsumowanie projektu „ Różni, ale równi w sztuce”

10 maja 2016r. był bardzo ważnym i obfitującym w wydarzenia artystyczne dniem dla wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Świętego Mikołaja w Kole oraz uczniów kolskich szkół podstawowych - Szkoły Podstawowej nr1, Szkoły Podstawowej nr 3 i Szkoły Podstawowej nr 5.

24

Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Wiosna w SKO"

Miło nam przedstawić laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Wiosna w SKO", których wybrała, powołana przez organizatorów, Komisja Konkursowa w dniu 04 maja 2016r.

26

Szkolna Loteria SKO - wyniki losowania

W czwartek, 05 maja 2016r., odbyło się losowanie kwietniowej edycji Szkolnej Loterii SKO, którego dokonała Paulina Kołodziej.

2

" Wiosna w SKO" - za kulisami

W dniu dzisiejszym Komisja Konkursowa w składzie: Joanna Bałdyka, Marzena Bagińska, Elżbieta Olejniczak - nauczyciele SOSW w Kole oraz Andżelika Gutowska - opiekun SKO w PKO Banku Polskim oddział 1 w Kole, spotkała się w celu oceny prac nadesłanych na Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Wiosna w SKO".

7
1