1

5 powodów, dla których warto wziąć udział w „Teście wiedzy SKO”
Dowiedz się, co zyskasz, dzięki udziałowi w ogólnopolskim teście. Do udziału w nim zapraszamy wszystkie dzieci do 13. roku życia (również te, które nie posiadają konta SKO), których szkoła uczestniczy w programie edukacyjnym SKO PKO Banku Polskiego. Każdy może zostać „Mistrzem wiedzy SKO”!
41
Blog SKO

SOSW KOŁO

SOSW KOŁO

Witamy wszystkich bardzo serdecznie na blogu SKO w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Świętego Mikołaja w Kole. Specjalnie dla Was będziemy prezentować scenki z życia Naszej szkolnej społeczności, w skład której wchodzą: Szkoła Podstawowa, Szkoła Branżowa I Stopnia oraz Szkoła Przysposabiająca do Pracy. Zapraszamy więc do wspólnych spotkań na Naszym blogu. Czekamy na Wasze odwiedziny, komentarze, opinie i głosy :)

TALENT SHOW 2015

27 maja 2015 r., Nasz Ośrodek był organizatorem Talent Show - pierwszego w historii szkoły przedsięwzięcia, w którym uczniowie i osoby z niepełnosprawnością intelektualną zaprezentowały swoje niezwykłe talenty sceniczne :)

3

POWSPOMINAJMY CZYLI TROCHĘ O NASZYM SKO

Jako debiutanci chcemy Wam, drodzy "blogowicze", opowiedzieć w paru zdaniach i fotografiach o działalności SKO w Naszej placówce. Będzie to krótka podróż po dokonaniach SKO w dobiegającym już końcowi roku szkolnemu 2014/2015. A od poniedziałku, specjalnie dla Was, będziemy relacjonować na bieżąco ...

4
1