1 2 następna ostatnia

5 powodów, dla których warto wziąć udział w „Teście wiedzy SKO”
Dowiedz się, co zyskasz, dzięki udziałowi w ogólnopolskim teście. Do udziału w nim zapraszamy wszystkie dzieci do 13. roku życia (również te, które nie posiadają konta SKO), których szkoła uczestniczy w programie edukacyjnym SKO PKO Banku Polskiego. Każdy może zostać „Mistrzem wiedzy SKO”!
44
Blog SKO

SOSW KOŁO

SOSW KOŁO

Witamy wszystkich bardzo serdecznie na blogu SKO w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Świętego Mikołaja w Kole. Specjalnie dla Was będziemy prezentować scenki z życia Naszej szkolnej społeczności, w skład której wchodzą: Szkoła Podstawowa, Szkoła Branżowa I Stopnia oraz Szkoła Przysposabiająca do Pracy. Zapraszamy więc do wspólnych spotkań na Naszym blogu. Czekamy na Wasze odwiedziny, komentarze, opinie i głosy :)

Możecie przeczytać ....

trzy artykułu o naszej szkolnej uroczystości z okazji Dnia Ziemi, które ukazały się na lokalnych portalach internetowych.

49

Kreatywna ekologia czyli Dzień Ziemi w SOSW

24 kwietnia, z inicjatywy SKO i Klubu Przyrodnika, już po raz 17. spotkaliśmy się, aby uczcić święto Naszej Planety.

22

Publikacje w mediach

na temat SKO i naszej nagrody "SKO Blog Miesiąca Marca."

19

Byliśmy na próbie generalnej "Tańca z gwiazdami."

W piątkowy ranek, 13 kwietnia, pełen autokar naszych uczniów wraz z rodzicami wyruszył na wycieczkę do Warszawy. Naszym celem było studio ATM i udział w próbie generalnej "Tańca z gwiazdami" oraz zwiedzanie Stadionu Narodowego.

19

Odzyskomania(cy) :)

W dniu dzisiejszym przekazaliśmy do organizatora programu Odzyskomania.pl – Fundacji Alter Eko, kolejną partię zebranych elektrośmieci. Pokazaliśmy w ten sposób, że zaangażowanie wielu osób może przynieść wspaniałe efekty!

19

Jesteśmy EKO z SKO

W piątek, 13 kwietnia, spakowaliśmy i oddaliśmy do punktu skupu makulaturę, którą zbierała cała szkoła w ramach akcji SKO.

22

UWAGA!!! OGÓLNOPOLSKI KONKURS SKO!!!

Nasi SKO-wi przyjaciele ze Szkoły Podstawowej im. K.Makuszyńskiego w Wiechlicach, Szkoła Filialna w Sieciebiorzycach, we współpracy z Bankiem PKO w Szprotawie zostawili dla nas zaproszenie do udziału w Ogólnopolskim Konkursie " Wykonaj ekologiczną biżuterię dla Żyrafki Lokatki."

14

Konkurs "Fraszka o oszczędzaniu w SKO"

Nasi blogowi przyjaciele ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Przasnyszu oraz PKO Bank Polski w Przasnyszu zapraszają do udziału w Ogólnopolskim Konkursie SKO pt. "Fraszka o oszczędzaniu w SKO"

6

Konkurs "Ekologiczna torba na zakupy dla Lokatki"

W imieniu naszych przyjaciół - SKO w Szkole Podstawowej nr 2 w Szprotawie zapraszamy i zachęcamy naszych uczniów do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym.

5

Nagroda za marcowe blogowanie

Z radością ogłaszamy, że jesteśmy laureatami marcowej edycji konkursu "SKO Blog Miesiąca" :)

26
1 2 następna ostatnia