1 2 następna ostatnia

Czy Twoi bliscy rozwiązali już „Test wiedzy SKO”?
Zaproś rodzinę do rywalizacji na wiedzę!
0
Blog SKO

SOSW KOŁO

SOSW KOŁO

Witamy wszystkich bardzo serdecznie na blogu SKO w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Świętego Mikołaja w Kole. Specjalnie dla Was będziemy prezentować scenki z życia Naszej szkolnej społeczności, w skład której wchodzą: Szkoła Podstawowa, Szkoła Branżowa I Stopnia oraz Szkoła Przysposabiająca do Pracy. Zapraszamy więc do wspólnych spotkań na Naszym blogu. Czekamy na Wasze odwiedziny, komentarze, opinie i głosy :)

TALENT SHOW 2017

26 kwietnia 2017 roku w naszej szkole już po raz trzeci odbył się Międzyośrodkowy Konkurs „Talent Show”.

63

Pluszaki, które pomagają

W dniu dzisiejszym spakowaliśmy i przekazaliśmy kolskim strażakom pluszaki, które były zbierane w naszej szkole przez SKO w ramach akcji "Twój miś może zostać ratownikiem."

11

Lekcja zdrowia z SKO

We wtorek, 25 kwietnia, opiekunowie SKO wraz z wychowawcą klasy II-III-IV, przeprowadzili zajęcia dla uczniów na temat zdrowego odżywiania.

17

"Kocham Cię, Ziemio!"

Pod takim hasłem SKO wraz z Klubem Przyrodnika przygotowało tegoroczne obchody Dnia Ziemi.

11

Gratulujemy naszym uczniom:)

Dla uczczenia jubileuszu stulecia emisji kolskich banknotów SKO działające w Szkole Podstawowej nr 3 im. Marii Konopnickiej w Kole wraz z Muzeum Technik Ceramicznych w Kole oraz kolskim oddziałem PKO BP zorganizowali ogólnopolski konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych na projekt współczes ...

13

Zapraszamy do udziału w konkursie "Wielki Błękit"

Kluby: Popołudniowy Książkolubów i Przyrodnika przy Specjalnym Ośrodku Szklono-Wychowawczym w Kole oraz Filia dla Dzieci Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kole zapraszają do udziału w konkursie plastycznym: "Wielki Błękit"

19

Wielkanocne świętowanie w SOSW

Poniedziałek upłynął w naszej szkole pod hasłem Świąt Wielkiej Nocy.

13

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „ MODA Z SKO”

SKO w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Świętego Mikołaja w Kole oraz PKO Bank Polski oddział 1 w Kole zapraszają do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym: " Moda z SKO"

41
1 2 następna ostatnia