1 2 następna ostatnia

5 powodów, dla których warto wziąć udział w „Teście wiedzy SKO”
Dowiedz się, co zyskasz, dzięki udziałowi w ogólnopolskim teście. Do udziału w nim zapraszamy wszystkie dzieci do 13. roku życia (również te, które nie posiadają konta SKO), których szkoła uczestniczy w programie edukacyjnym SKO PKO Banku Polskiego. Każdy może zostać „Mistrzem wiedzy SKO”!
44
Blog SKO

SOSW KOŁO

SOSW KOŁO

Witamy wszystkich bardzo serdecznie na blogu SKO w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Świętego Mikołaja w Kole. Specjalnie dla Was będziemy prezentować scenki z życia Naszej szkolnej społeczności, w skład której wchodzą: Szkoła Podstawowa, Szkoła Branżowa I Stopnia oraz Szkoła Przysposabiająca do Pracy. Zapraszamy więc do wspólnych spotkań na Naszym blogu. Czekamy na Wasze odwiedziny, komentarze, opinie i głosy :)

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „ JESTEM EKO z SKO :)”

SKO w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Świętego Mikołaja w Kole oraz PKO Bank Polski oddział 1 w Kole zapraszają do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym: „ JESTEM EKO z SKO :)”

17

Kolejna publikacja ....

na temat II. Międzyośrodkowej Olimpiady Ekonomicznej SKO "Misja Oszczędzanie."

21

Wycieczka do banku

W czwartek,22 marca br., uczniowie klasy I oraz II szkoły podstawowej odwiedzili kolski oddział PKO Banku Polskiego.

17

II Międzyośrodkowa Olimpiada Ekonomiczna SKO „MISJA OSZCZĘDZANIE.”

20 marca 2018r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Św. Mikołaja w Kole odbyła się II Międzyośrodkowa Olimpiada Ekonomiczna SKO, która została przygotowana we współpracy z PKO Bankiem Polskim oddział1 w Kole oraz Starostwem Powiatowym w Kole.

14
1 2 następna ostatnia