1 2 następna ostatnia

Czy Twoi bliscy rozwiązali już „Test wiedzy SKO”?
Zaproś rodzinę do rywalizacji na wiedzę!
0
Blog SKO

SOSW KOŁO

SOSW KOŁO

Witamy wszystkich bardzo serdecznie na blogu SKO w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Świętego Mikołaja w Kole. Specjalnie dla Was będziemy prezentować scenki z życia Naszej szkolnej społeczności, w skład której wchodzą: Szkoła Podstawowa, Szkoła Branżowa I Stopnia oraz Szkoła Przysposabiająca do Pracy. Zapraszamy więc do wspólnych spotkań na Naszym blogu. Czekamy na Wasze odwiedziny, komentarze, opinie i głosy :)

Olimpiada Polonistyczna w Rychwale

23 marca uczniowie klas gimnazjalnych uczestniczyli w zmaganiach językowych w SOSW w Rychwale.

24

Spotkanie z Afryką

W piątek, 24 marca, odwiedziła nas Pani Anna Kotarska-Boczek- misjonarka w Afryce.

13

Nasze SKO w kolskiej telewizji kablowej

Podczas I. Międzyośrodkowej Olimpiady Ekonomicznej SKO odwiedzili nas reporterzy Telewizji Kablowej Spółdzielni Mieszkaniowej w Kole.

22

SKO zaprasza na wystawę do PKO Banku Polskiego w Kole

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia pokonkursowej wystawy prac - skarbonek, które wykonali nasi wychowankowie w ramach konkursu SKO "Moja skarbonka."

10

Światowy Dzień Zespołu Downa

21 marca obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Zespołu Downa. W tym roku miał on wyjątkową oprawę artystyczną - oprócz występów naszego Zespołu Wokalno-Muzycznego, mogliśmy obejrzeć również występy uczniów z Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Brudzewie i Zespołu Szkół nr 1 w Kole.

9

Wiosna ach to ty...

21 marca, jak obyczaj nakazuje, w naszej szkole oficjalnie powitaliśmy jedną z najpiękniejszych pór roku jaką jest Wiosna. Pierwszy dzień wiosny postrzegany jako koniec zimowego uśpienia i czas budzenia przyrody do życia.

8

Najpiękniejsze Mini - Marzanny wybrane:)

Podczas szkolnych obchodów Pierwszego Dnia Wiosny zaprezentowaliśmy wykonane przez uczniów Mini-Marzanny i ogłosiliśmy zwycięzców.

9

Prosimy - Głosujcie na naszą Jagusię !

Pierwszego marca wybraliśmy Miss Publiczności wśród szmacianych laleczek . Wygrała Jagusia. Zachęcamy was do głosowania na naszą Jagusię. Laleczka, która zdobędzie najwięcej głosów WYGRA KONCERT MAJKI JEŻOWSKIEJ dla swojej szkoły.

15

Grand Prix dla Michała:)

13 marca 2017 roku odbył się w Miejskim Domu Kultury w Kole VI Powiatowy Przegląd Piosenki Szkolnej.

17

I. Międzyośrodkowa Olimpiada Ekonomiczna SKO

16 marca 2017r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Św.Mikołaja w Kole odbyła się I. Międzyośrodkowa Olimpiada Ekonomiczna SKO, która została przygotowana we współpracy z PKO Bankiem Polskim oddział1 w Kole oraz Starostwem Powiatowym w Kole.

22
1 2 następna ostatnia