1 2 następna ostatnia

Dzień Dziecka
Życzenia :-)
10
Blog SKO

SOSW KOŁO

SOSW KOŁO

Witamy wszystkich bardzo serdecznie na blogu SKO w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Świętego Mikołaja w Kole. Specjalnie dla Was będziemy prezentować scenki z życia Naszej szkolnej społeczności, w skład której wchodzą: Szkoła Podstawowa, Szkoła Branżowa I Stopnia oraz Szkoła Przysposabiająca do Pracy. Zapraszamy więc do wspólnych spotkań na Naszym blogu. Czekamy na Wasze odwiedziny, komentarze, opinie i głosy :)

Wybraliśmy najpiękniejsze Marzanny

Podczas szkolnych obchodów Pierwszego Dnia Wiosny rozstrzygnęliśmy Konkurs Piękności Marzann, którego organizatorami byli Popołudniowy Klub Książkolubów, SKO oraz Kółko Praktyczno-Techniczne "Coś z niczego"

4

Przywitaliśmy wiosnę :)

23 marca 2016r., obchodziliśmy w Naszym Ośrodku Pierwszy Dzień Wiosny.

1

Warsztaty teatralne "Dwa wiatry"

W ramach projektu "Różni, ale równi w sztuce", realizowanego w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Świętego Mikołaja w Kole i współfinansowanego przez Fundację PKO Banku Polskiego, odbyły się warsztaty teatralne.

17

IX Ogólnopolskie Zimowe Igrzyska Olimpiad Specjalnych Zakopane - Białystok 2016

W dniach 9-12 marca 2016r. odbyły się IX Ogólnopolskie Zimowe Igrzyska Olimpiad Specjalnych Zakopane - Białystok 2016. Było to największe wydarzenie w sportach zimowych organizowane dla polskich zawodników z niepełnosprawnością intelektualną w 2016 roku.

3

Nasze czwartkowe "głośne czytanie."

W ramach projektu "Podróż do Książkolandii" odbyła się pierwsza impreza czytelnicza dla Naszych wychowanków.

6

Wybieramy najpiękniejsze Marzanny

Wiosna tuż, tuż... a więc pora na wiosenny konkurs. Tym razem będziemy wybierać Miss Marzann.

4

Książki moich marzeń...czyli podróż do Książkolandii

W 2015 roku nasza placówka przystąpiła do rządowego programu wspierania rozwoju zainteresowań uczniów szkoły podstawowej poprzez promocję czytelnictwa – „Książki moich marzeń.” . Bibliotekarz szkolny zakupił 86 książek z zakresu literatury beletrystycznej odpowiedniej dla uczniów szkoły podstawowej.

0

Przekazaliśmy zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny

W dniu dzisiejszym przekazaliśmy do organizatora programu Odzyskomania.pl – Fundacji Alter Eko, kolejną partię zebranych elektrośmieci.

6
1 2 następna ostatnia