1 2 3 następna ostatnia

Dzień Babci i Dziadka
Życzenia od Lokatki i Hatetepesa
6
Blog SKO

SOSW KOŁO

SOSW KOŁO

Witamy wszystkich bardzo serdecznie na blogu SKO w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Świętego Mikołaja w Kole. Specjalnie dla Was będziemy prezentować scenki z życia Naszej szkolnej społeczności, w skład której wchodzą: Szkoła Podstawowa, Szkoła Branżowa I Stopnia oraz Szkoła Przysposabiająca do Pracy. Zapraszamy więc do wspólnych spotkań na Naszym blogu. Czekamy na Wasze odwiedziny, komentarze, opinie i głosy :)

To był wyjątkowy projekt:)

W czwartek, 28.02.2019r., odbyło się podsumowanie i zakończenie projektu SKO "Przedsiębiorczo, czyli jak?", który realizowany był w naszej placówce we współpracy z PKO Bankiem Polskim oddział 1 w Kole.

42

Tuż przed finałem

projektu edukacyjnego "Przedsiębiorczo, czyli jak?":)

38

Odzyskomaniacy to MY :)

W dniu dzisiejszym przekazaliśmy do organizatora programu Odzyskomania.pl – Fundacji Alter Eko, kolejną partię zebranych elektrośmieci.

43

add:) FRIEND = DODAJ PRZYJACIELA:)

to temat spotkania naszych uczniów z pracownikami Miejskiego Ośrodka Profilaktyki i Pomocy Rodzinie w Kole w ramach Dni Bezpiecznego Internetu.

43

Wspólnie dla środowiska....

Prowadzona przez SKO i Klub Przyrodnika akcja zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego jest nieustannie wspierana przez rodziców naszych wychowanków:)

46

Kreatywnie z SKO...

czyli jak mądrze i oszczędnie robić zakupy:)

46

Prace wysłane ...

do SP nr 12 w Tomaszowie Mazowieckim na Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Bezpieczne ferie zimowe z Żyrafą Lokatką i Pancernikiem Hatetepesem” :)

35

Drugi tydzień projektu SKO już za nami...

Dziś mija drugi tydzień realizacji projektu edukacyjnego naszego SKO i PKO Banku Polskiego oddział 1 w Kole " Przedsiębiorczo, czyli jak?".

35

Racjonalne wydatki

były tematem SKO-wych zajęć w kl. 6-7 "s" :)

31
1 2 3 następna ostatnia