1

5 powodów, dla których warto wziąć udział w „Teście wiedzy SKO”
Dowiedz się, co zyskasz, dzięki udziałowi w ogólnopolskim teście. Do udziału w nim zapraszamy wszystkie dzieci do 13. roku życia (również te, które nie posiadają konta SKO), których szkoła uczestniczy w programie edukacyjnym SKO PKO Banku Polskiego. Każdy może zostać „Mistrzem wiedzy SKO”!
44
Blog SKO

SOSW KOŁO

SOSW KOŁO

Witamy wszystkich bardzo serdecznie na blogu SKO w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Świętego Mikołaja w Kole. Specjalnie dla Was będziemy prezentować scenki z życia Naszej szkolnej społeczności, w skład której wchodzą: Szkoła Podstawowa, Szkoła Branżowa I Stopnia oraz Szkoła Przysposabiająca do Pracy. Zapraszamy więc do wspólnych spotkań na Naszym blogu. Czekamy na Wasze odwiedziny, komentarze, opinie i głosy :)

NIE DLA CYBERPRZEMOCY !!!

To temat zajęć warsztatowych przeprowadzonych w dniu 07.02.2018r. przez pracowników Miejskiego Ośrodka Profilaktyki i Pomocy Rodzinie w Kole.

26

Dzień Bezpiecznego Internetu 2018

6 lutego obchodzimy Dzień Bezpiecznego Internetu. Tegoroczna edycja przebiega pod hasłem: " TWORZYMY KULTURĘ SZACUNKU W SIECI"

15

SKO NA STRAŻY CYBERBEZPIECZEŃSTWA

To hasło przewodnie nowej gazetki ściennej SKO, którą zaprezentowaliśmy na szkolnym korytarzu.

18

Wyniki losowania Szkolnej Loterii SKO- styczeń 2018

W czwartek,01 lutego 2018r, odbyło się losowanie konkursowych kuponów, które przez cały styczeń były wypełniane i wrzucane do urny SKO.

7
1