1 2 następna ostatnia


SOSW KOŁO

SOSW KOŁO

Witamy wszystkich bardzo serdecznie na blogu SKO w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Świętego Mikołaja w Kole. Specjalnie dla Was będziemy prezentować scenki z życia Naszej szkolnej społeczności, w skład której wchodzą: Szkoła Podstawowa, Szkoła Branżowa I Stopnia oraz Szkoła Przysposabiająca do Pracy. Zapraszamy więc do wspólnych spotkań na Naszym blogu. Czekamy na Wasze odwiedziny, komentarze, opinie i głosy :)

O tym uczyliśmy się z SKO w lutym

W lutym przeprowadziliśmy dla naszych uczniów szereg zajęć, w czasie których doskonaliliśmy umiejętności dotyczące racjonalnego gospodarowania finansami osobistymi i rodzinnymi poznawane w trakcie projektu SKO "Budżet bez tajemnic."

7

Bon współczesny - konkurs plastyczny

W imieniu naszych przyjaciół - SKO ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Kole, serdecznie zapraszamy do udziału w Regionalnym Konkursie Plastycznym "Bon współczesny." Szczegóły w niniejszym wpisie:)

16

Twój miś może zostać ratownikiem

To akcja, do której zostaliśmy zaproszeni przez SKO ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Kole.

7

Czy szmaciana laleczka może uratować życie dziecka?

Nasza szkoła została zgłoszona do udziału w światowym projekcie UNICEF – WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA. W Polsce kampanię wspiera Ambasador Dobrej Woli UNICEF Majka Jeżowska.

3

Test wiedzy o budżecie

W tym tygodniu przeprowadziliśmy wśród uczniów gimnazjum i szkoły zawodowej pisemny test sprawdzający ich wiadomości i umiejętności z zakresu racjonalnego gospodarowania finansami osobistymi i rodzinnymi.

7

Wycieczka do banku

22 lutego 2017r., grupa naszych najmłodszych wychowanków z klas: 0 -IV wraz z opiekunami odwiedziła oddział 1 PKO Banku Polskiego w Kole.

9

Uroczyste podsumowanie konkursów literackich o Mikołaju

W dniu 16.02.2017r. w siedzibie PiMBP w Kole odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów literackich: „Gdybym był Mikołajem, to…” – konkurs był skierowany do uczniów szkół podstawowych i gimnazjów – i „Moja opowieść o Świętym Mikołaju” – konkurs był adresowany do osób dorosłych i miał zasięg ogólno ...

17

WALENTYNKI

W środę, 15 lutego 2017r., odbyły się szkolne Walentynki.

2

Wyniki losowania Szkolnej Loterii SKO

W poniedziałek,13 lutego, odbyło się losowanie konkursowych kuponów, które przez cały styczeń były wypełniane i wrzucane do urny SKO.

19

DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

Pancernik Hatetepes przypomina o kilku prostych zasadach, dzięki którym nasza przygoda z SKO i bankowością elektroniczną będzie naprawdę bezpieczna:)

39
1 2 następna ostatnia