1 2 3 następna ostatnia

Internetowy „Test wiedzy SKO” wystartował!
Poznaj link do strony testowej i weź udział w ogólnopolskim Teście sprawdzającym wiedzę z ekologii, finansów, zdrowego stylu życia oraz cyberbezpieczeństwa.
0
Blog SKO

SOSW KOŁO

SOSW KOŁO

Witamy wszystkich bardzo serdecznie na blogu SKO w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Świętego Mikołaja w Kole. Specjalnie dla Was będziemy prezentować scenki z życia Naszej szkolnej społeczności, w skład której wchodzą: Szkoła Podstawowa, Szkoła Branżowa I Stopnia oraz Szkoła Przysposabiająca do Pracy. Zapraszamy więc do wspólnych spotkań na Naszym blogu. Czekamy na Wasze odwiedziny, komentarze, opinie i głosy :)

I. Integracyjny Koncert Zimowy

21 grudnia w naszej szkole odbył się I Integracyjny Koncert Zimowy.

14

Akcja "Dzieci Dzieciom"

W naszej szkole miała miejsce już V edycja akcji charytatywnej " Dzieci Dzieciom" na rzecz Domu Małego Dziecka w Łodzi.

10

PRZEDSIĘBIORCZE CZWARTKI Z SKO - FINAŁ AKCJI

Niestety, to już ostatni ( przed świętami) czwartek grudnia , w którym nasi uczniowie odkrywali praktyczny wymiar przedsiębiorczości z SKO.

11

Z przedsiębiorczością za pan brat

W środę, 20 grudnia 2017r., opiekunowie SKO wspólnie z panią Andżeliką Gutowską z PKO Banku Polskiego oddział 1 w Kole przeprowadzili zajęcia z zakresu przedsiębiorczości.

9

Świąteczne paczki od PKO Banku Polskiego oddział 1 w Kole

W dniu dzisiejszym odwiedzili nas pracownicy PKO Banku Polskiego oddział 1 w Kole - panie Andżelika Gutowska i Wioleta Kaleta, aby przekazać na rzecz naszych podopiecznych świąteczne niespodzianki.

10

Zimowy obóz sportowy – Zakopane 2017

Zawodnicy Klubu Olimpiad Specjalnych działającego przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Kole w dniach 05-15.12.2017r wzięli udział w Zimowym Obozie Sportowym w Zakopanem w Ośrodku Rehabilitacyjno-Szkoleniowym „Maria”.

6

Zbiórka makulatury z SKO

We wtorek, 12 grudnia, spakowaliśmy i oddaliśmy do punktu skupu makulaturę, którą zbierała cała szkoła w ramach akcji SKO.

34
1 2 3 następna ostatnia