1 2 następna ostatnia

5 zł jakiego jeszcze nie było! Narodowy Bank Polski wprowadził do obiegu nową monetę
Moneta jest częścią serii „Odkryj Polskę”, która prezentuje ciekawe miejsca i zabytki z różnych regionów kraju. Nowe 5 zł upamiętnia realizację pierwszego etapu nowej drogi wodnej, łączącej Zalew Wiślany z Zatoką Gdańską, która została oficjalnie otwarta 17 września 2022 r.
1
Blog SKO

SOSW KOŁO

SOSW KOŁO

Witamy wszystkich bardzo serdecznie na blogu SKO w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Świętego Mikołaja w Kole. Specjalnie dla Was będziemy prezentować scenki z życia Naszej szkolnej społeczności, w skład której wchodzą: Szkoła Podstawowa, Szkoła Branżowa I Stopnia oraz Szkoła Przysposabiająca do Pracy. Zapraszamy więc do wspólnych spotkań na Naszym blogu. Czekamy na Wasze odwiedziny, komentarze, opinie i głosy :)

Obóz sportowy „Asy na stoku”

Zawodnicy Klubu Olimpiad Specjalnych działającego przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Kole w dniach 05-15.12.2016r wzięli udział w Zimowym Obozie Sportowym dla Osób Niepełnosprawnych w Zakopanem.

35

W świątecznym nastroju...

22 grudnia 2016r.odbyły się szkolne Jasełka, które zgromadziły całą społeczność naszego Ośrodka - uczniów, rodziców, nauczycieli oraz absolwentów.

12

„ BUDŻET BEZ TAJEMNIC” – projekt edukacyjny SKO w SOSW im. Św. Mikołaja w Kole i PKO Banku Polskiego oddział 1 w Kole

Od grudnia 2016 r. do marca 2017 r., realizowany będzie w Naszej szkole projekt SKO z zakresu edukacji ekonomicznej – „ Budżet bez tajemnic”, we współpracy z PKO Bank Polski oddział 1 w Kole. Uczestnikami projektu są uczniowie klas: IV-V szkoły podstawowej, I-III gimnazjum oraz I-III zasadniczej szk ...

3

SKO - najmłodszym

Świąteczną niespodziankę dla naszych najmłodszych wychowanków przygotowali opiekunowie SKO. Na ich zaproszenie, do oddziałów "0"- I oraz II-III-IV szkoły podstawowej, przyszła pani Andżelika Gutowska z PKO Banku Polskiego oddział 1 w Kole, aby wziąć udział w głośnym czytaniu.

2

Gościliśmy Teatr Lalek z niepełnosprawnością

13 grudnia 2016 roku odwiedzili nas przedstawiciele Fundacji L’Arche – panie: Sylwia Domańska i Lucyna Stark oraz pan Maciej Bajon – z przedstawieniem Teatru Lalek z niepełnosprawnością.

20

Nasze SKO w "Przeglądzie Kolskim"

Przeglądając naszą lokalną gazetę Tygodnik Przegląd Kolski, nr 50 (950) 13-19 grudnia 2016, spotkaliśmy się z miłą niespodzianką.

7

SKO dla Antka

W dniu dzisiejszym przekazaliśmy dla mamy Antka kolejną partię plastikowych nakrętek, które pomogą wesprzeć jego kosztowną i długotrwałą rehabilitację.

6

Książki za makulaturę

Nasza szkolna biblioteka wzbogaciła się o nowiutkie, jeszcze pachnące świeżością książki. A wszystko to dzięki akcji zbiórki makulatury, którą prowadzi Szkolna Kasa Oszczędności.

15
1 2 następna ostatnia