1 2 następna ostatnia

Znamy zwycięzców etapu krajowego Konkursu SKO
Sprawdź, która szkoła otrzyma od PKO Banku Polskiego nagrodę główną w wysokości 20 tys. zł.
32
Blog SKO

SOSW KOŁO

SOSW KOŁO

Witamy wszystkich bardzo serdecznie na blogu SKO w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Świętego Mikołaja w Kole. Specjalnie dla Was będziemy prezentować scenki z życia Naszej szkolnej społeczności, w skład której wchodzą: Szkoła Podstawowa, Szkoła Branżowa I Stopnia oraz Szkoła Przysposabiająca do Pracy. Zapraszamy więc do wspólnych spotkań na Naszym blogu. Czekamy na Wasze odwiedziny, komentarze, opinie i głosy :)

Jasełka w rodzinnej atmosferze

Prawdziwie świąteczna i rodzinna atmosfera towarzyszyła bożonarodzeniowemu spotkaniu, podczas którego były tradycyjne jasełka i wspólna wieczerza wigilijna.

6

Lekarze dla Afryki

11 grudnia 2015r. gościł w Naszej szkole lekarz okulista - pan Dariusz Tuleja. Podzielił się z nami swoimi doświadczeniami zdobytymi w Kamerunie podczas misji " Lekarze dla Afryki."

4

Apetyt na narty - Zakopane 2015

W dniach 7-17 grudnia 2015r. zawodnicy Klubu Olimpiad Specjalnych przy Naszym Ośrodku wzięli udział w obozie narciarskim w Zakopanem.

3

ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Już po raz drugi odbył się w Naszym Ośrodku dzień poświęcony misiowi - pluszowej przytulance, która towarzyszy dzieciom w chwilach radości jak i smutku.

0

XIII Integracyjny Festiwal Twórczości Teatralnej Dzieci i Młodzieży

W czwartek, 10 grudnia 2015r., już po raz 13. Nasza szkoła była organizatorem Festiwalu Twórczości Teatralnej, który integruje na niwie artystycznej uczniów z niepełnosprawnością intelektualną z ich rówieśnikami z kolskich szkół masowych.

5

Mikołajki - nasze małe-wielkie święto

9 grudnia 2015r. obchodziliśmy Dzień Patrona Naszej Szkoły - Świętego Mikołaja.

1

" Jak lokować oszczędności?"

To temat pierwszego z cyklu zajęć, jakie opiekunowie SKO, przeprowadzili w ramach projektu SKO - " Grosz- złotówka- fortuna!"

3

" A kto tę choinkę zasiał w ciemnym lesie?"

3 grudnia 2015r., pracownik Nadleśnictwa Koło w Gaju złożył wizytę wychowankom Internatu i obdarował ich dwoma pięknymi choinkami.

6
1 2 następna ostatnia