1 2 3 następna ostatnia


SOSW KOŁO

SOSW KOŁO

Witamy wszystkich bardzo serdecznie na blogu SKO w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Świętego Mikołaja w Kole. Specjalnie dla Was będziemy prezentować scenki z życia Naszej szkolnej społeczności, w skład której wchodzą: Szkoła Podstawowa, Szkoła Branżowa I Stopnia oraz Szkoła Przysposabiająca do Pracy. Zapraszamy więc do wspólnych spotkań na Naszym blogu. Czekamy na Wasze odwiedziny, komentarze, opinie i głosy :)

Wyjątkowe zajęcia z Lokatką

W dniu dzisiejszym Lokatka odwiedziła najmłodszych SKO-wiczów, aby w praktyce przećwiczyć z nimi 5 zasad prawidłowego przechodzenia przez przejście dla pieszych.

13

Z gimnazjalistami o kartach płatniczych

29 listopada 2017r. odbyły się zajęcia dla uczniów gimnazjum, które przygotowali opiekunowie SKO wspólnie z panią Darią Budner - pracownikiem PKO Bank Polski oddział 1 w Kole.

13

Lokatka na urodzinach Misia Uszatka

W dniu dzisiejszym obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Pluszowego Misia, który poświęcony był Misiowi Uszatkowi.

13

Zajęcia inne niż wszystkie

W poniedziałek, 20 listopada 2017r., SKO zorganizowało zajęcia z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego z udziałem pana Mariusza Rumiejowskiego - policjanta z Powiatowej Komendy Policji w Kole oraz pani Darii Budner - opiekuna SKO z oddziału 1 PKO Banku Polskiego w Kole.

25

"Bezpieczna droga z SKO"

To temat zajęć dla uczniów z klasy I-II szkoły podstawowej przeprowadzonych przez opiekunów SKO.

4
1 2 3 następna ostatnia